metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
..bolus ~..bolus (Gość)26.12.2014 00:06

Jadowity syk jak najbardziej swiadczy o autorze komentarza jeszcze taki zyczy wesolych swiat ...wszechwiedzacy

63


Rodeo ~Rodeo (Gość)28.12.2014 09:42

Nowy burmistrz nie przypomina tego z fotek wyborczych, tamten był uczesany w gajerku i ogolony. Był taki ładny jak kolorowe obrazki na plakatach.
Wojtek, szlachectwo zobowiązuje, weź się w garść!!!
Reprezentujesz Nas, więc umyj brykę i zrób coś z sobą!!!

132


kargul ~kargul (Gość)28.12.2014 10:41

panie burmistrzu żadnej s12 starą drogą jeździ się super szofery wiedzą gdzie sulejów a tak by omijali, śmieci nie segregować - śmieci do pilicy , janka a. na zastępcę

310


Nieznajomy43 ~Nieznajomy43 (Gość)28.12.2014 23:08

A co z dyrekcją Moku???!!! Zmiana jest KONIECZNA!!!

136


AJ ~AJ (Gość)29.12.2014 08:56

"XXmen" napisał(a):
nadszedł czas na zmiany, proponuję zacząć je od BOJO,


Powiem krótko. J.Wach musi odejść, ale trzeba tam też wiele spraw wyjaśnić.

134


szary obywatel ~szary obywatel (Gość)29.12.2014 10:31

Powiem krótko-najmądzrzejsi ,najszlachetniejsi opiniotwórcy rządziciele i doradcy ukrywają się za animowymi nikami a może by tak wzięli się za siebie i swoje podwórka?im na pewno nic nie brakuje ani urody,aparycji ,mądrości,kompetencji i bóg wie jeszcze czego...poza jednym zwykłą ludzką szlachetnością no ale z tym to trzeba się urodzić -niestety

92


odp. AJ. ~odp. AJ. (Gość)29.12.2014 17:05

Odejdzie, odejdzie

72


Alicja P. ~Alicja P. (Gość)29.12.2014 22:39

Witam, czytając tą nagonkę na panią Sylwię Klass szkoda mi Was ludziska!!! Ja organizowałam niejedną imprezę i dla swoich dzieci i swój jubileusz. Jedna była za pana Gretki a dwie pozostałe za pani Sylwii i mogę podzielić się doświadczeniami. Za pana Gretki MOK był w opłakanym stanie kolor ścian- sraczkowaty, w kuchni brak jakiegokolwiek wyposażenia, na sali boazeria, w biurach syf, wszędzie jakieś rupiecie. Za pani Sylwii pierwsza impreza wyglądała lepiej bo przywitały nas różowe ściany i już więcej naczyń i lepsze zabezpieczenie techniczne. Ale na kolejnej imprezie (początek tego roku) MOK mnie zaskoczył - piękna sala,nowe nagłośnienie, nowa podłoga, lustra na ścianach, mozajka, wyremontowane toalety, i to co chyba najpiękniejsze to to jak zmienił się plac przy MOKu trawka, krzewy. Podziwiam ile włożone jest tam pracy. A co do festynów to mi jako osobie posiadającej wnuczęta podoba się bardzo Biesiada Średniowieczna na Podklasztorzu. Miła rodzinna atmosfera. A co do niezadowolonych to dlaczego nie możecie pójść do pani Sylwii i powiedzieć o swoich propozycjach - wtedy na pewno wyjaśnione by zostało jasno jak mają się sprawy finansowe do możliwości ściągnięcia gwiazdy waszych marzeń. Kurcze a nawet jak kupi sobie to bmw to co zazdrość was zje??? Ludzie ja tą kobietę podziwiam i bardzo szanuję. Moja wnuczka uczęszczała na zajęcia plastyczne i bardzo była z nich zadowolona - was przerażają ceny a odpowiedzcie sobie ile kosztują materiały na pracę tych dzieciaczków??? Moja wnuczka nic na te zajęcia nie zanosiła, żadnego kleju, mazaków, kartonu... a światło, instruktor... ach szkoda mi tych którzy nie umieją docenić tego co mają - a przecież w MOKu zaszło już tyle zmian - ZMIAN NA LEPSZE!!!! możecie po mnie jechać teraz na tym forum ale ja tylko wyraziłam swoje zdanie bez jadu i jakichkolwiek przytyków - ja umiem po prostu docenić te zmiany!!!

67


zorientowany ~zorientowany (Gość)30.12.2014 09:12

"Alicja-P." napisał(a):
Za pana Gretki MOK był w opłakanym stanie


Pani Sylwia Klass nie zrobiła tych remontów za swoje tylko za pieniądze gminy. Pan Gretka był kierownikiem Domu Kultury a nie dyrektorem MOK jak Pani Klass. Zarabiał o wiele mniejsze pieniądze. Pan Gretka pracował jednoosobowo, a ile jest teraz w MOK ? Pan Gretka w kwestii remontów mógł zrobić tyle na ile mu dała gmina. Nie ma więc co porównywać. Jeżeli zaś chodzi o festyny to za Pana Gretki były o niebo lepsze, przyciągały tłumy ludzi i do tego były za mniejszą kasę i do pomocy przy ich organizacji nie było wtedy o ile pamiętam osób od promocji z Urzędu Miasta. Warto więc porównać ile kosztowało utrzymanie wtedy Domu Kultury, a ile kosztuje nas podatników utrzymanie dziś MOK-u i co mamy w zamian ( czy tylko są to w większości zajęcia odpłatne dla tych, których stać, a co z tymi, których nie stać ? ) Co do ludowego festynu na Podklasztorzu to już porażka bo na następny taki to już nawet rycerze nie przyjadą bo na ostatnim było ich jak na lekarstwo. Wyrobiony prestiż festynu z 15 sierpnia na Podklasztorzu umarł. Klientela odpłynęła na inne imprezy w tym terminie. Może warto więc wrócić do poprzedniej formuły festynu skoro przyciągał tłumy. Zmiany są konieczne. Trzeba dać innym szansę się wykazać. Ludzi nie brakuje po różnych studiach np. artystycznych itp. Wszyscy mogą rywalizować w takim konkursie o fotel Dyrektora MOK w Sulejowie.

76


piast ~piast (Gość)02.01.2015 12:35

witam i co kiedy będą konkursy na stanowiska?czy są może jakieś oferty pracy w urzędzie bo na razie cisza...zmiany chyba się nie dokonują..

80


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat