metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ogrodnik ~ogrodnik (Gość)22.12.2014 18:17

Panie Burmistrzu , czy zrozumiał już Pan niektórych mieszkańcow gminy , czy widzisz ile ludzie mają problemów przez twoich poprzedników, kiedy coś zaczniesz działac ??? Gmina to nie tylko wapienniki nie tylko s 12 nie kajaki i rowery -miasto i gmina to my MIESZKAŃCY , my rozumiemy zrozum i TY .Zdrowych , radosnych dla wszystkich.

111


3grosze ~3grosze (Gość)22.12.2014 20:18

Na youtube możemy podziwiać sesje naszej Rady super W końcu wiadomo kto i co Szkoda, że poprzednio zamieszczano jedynie tendencyjne fragmenty służące zafałszowaniu wizerunku niektórych osób. Ponoć cel uświęca środki....

100


zawiedziony ~zawiedziony (Gość)22.12.2014 20:21

LUDZIE! Wiem z pewnego żródła - Andrzejczyk po urlopie wraca na stanowisko. A gdzie czas na zmiany?!!!!!!

45


J23 ~J23 (Gość)23.12.2014 08:22

"zawiedziony" napisał(a):
LUDZIE! Wiem z pewnego żródła - Andrzejczyk po urlopie wraca na stanowisko. A gdzie czas na zmiany?!!!!!!


Ja też wiem z takiego jednego pewnego, że wraca, aby zabrać swoje rzeczy bo to czas na zmiany.

90


kij ma dwa konce ~kij ma dwa konce (Gość)23.12.2014 08:22

nie wiem czy to swieta czy to juz zmiany ale ludzie w urzedzie jakby milsi ;-)

111


zmiany są ~zmiany są (Gość)23.12.2014 08:23

Andrzejczyka już nie będzie , pewne źródło

150


Jerry ~Jerry (Gość)23.12.2014 10:00

"kij-ma-dwa-konce" napisał(a):
nie wiem czy to swieta czy to juz zmiany ale ludzie w urzędzie jakby milsi ;


To prawda i tak trzymać, a do tego nie widać błąkających się po korytarzach urzędnikach. To nie cud po prostu wystarczyło zmienić szefa. Jeszcze szef musi zmienić kilka kierowniczych stanowisk i wszystko będzie grać.

102


ciekawska ~ciekawska (Gość)23.12.2014 17:06

Święta, Święta... a ja jestem ciekawa jak zostali nagrodzeni pracownicy Urzędu, czy WSZYSCY dostali premie na Święta i czy Ci najkrócej pracujący/panujący już mają jakieś zasługi żeby ich nagradzać?

82


Życzenia Świąteczne ~Życzenia Świąteczne (Gość)24.12.2014 09:17

Wszystkim mieszkańcom naszej gminy, Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrowia i miłości na Święta Bożego Narodzenia oraz by ten szczególny przyniósł nam chwilę wytchnienia od codziennej bieganiny i trosk - życzą strażacy ochotnicy z OSP W Białej.

42


ssssssssssssss ~ssssssssssssss (Gość)24.12.2014 09:40

To teraz czekamy tylko na zmiany w Oświacie. Będą to już pewne. Wreszcie przyjdzie ktoś kompetentny. Koniec układów: dyrektor oświaty- dyrektorzy szkół(szczególnie wiejskich). Wesołych Świąt!!!!!

106


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat