metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sulejowianin ~sulejowianin (Gość)15.12.2014 17:57

Choć Wojciech Ostrowski nie był moim kandydatem, był nim Stanisław Baryła, to teraz chce wspierać nowego burmistrza, dlaczego? bo jestem z Sulejowa, szanuję wybory i chce by mu się udało i by miasteczko się rozwijało. A za cztery lata będziemy oceniać.

324


Kos ~Kos (Gość)15.12.2014 18:11

"Obywatel-GS" napisał(a):
P.Baryła- porządny człek ,


Ja znam go z innej strony i mam prawo do takiej opinii, a jeśli taki anioł to złe wokół siebie już dawno powinien powyrzucać, ale jakoś tego nie robił pomimo, że dostawał informacje.

154


uczeń ~uczeń (Gość)15.12.2014 20:48

oooo witam mojego bylego nauczycieela powodzenia panie Wojciechu :)

115


"mieszkanka" ~"mieszkanka" (Gość)15.12.2014 21:39

Panie burmistrzu,jeśli już chce Pan działać na rzecz polepszenia ogólnej sytuacji miasta i gminy Sulejów w pierwszej kolejności należałoby zacząć od oświaty. Może trzeba się dokładniej przyjrzeć dyrektorowi BOJO? Wiecznie nieobecny w pracy ( podobno jest w urzędzie),choć wszyscy wokół wiedzą, że w tym czasie jest albo w swoim własnym domu, albo w szkole w Łęcznie z wiadomych powodów(miłość mu nawet przysłoniła czas pracy). Ten człowiek przez cały czas swojego urzędowania nie zrobił dla oświaty na terenie miasta zupełnie nic, wręcz można śmiało stwierdzić, iż ją uwstecznił. Mam cichą nadzieję, że czasy kiedy władze o tym wszystkim wiedziały i nic z tym nie robiły, już minęły. Pozdrawiam Pana gorąco i życzę dużo wytrwałości w walce z tą ".sitwą"

148


anna75 anna75ranga15.12.2014 22:31

Czekam na te zmiany z niecierpliwością.Może wreszcie Pan będzie tym, który zrobi porządek z "kliką" do tej pory w Sulejowie panującą.Proponuję na początek rozliczyć wszelkich dyrektorów z ich pracy.Pan dyrektor BOJO, który przez kilka ostatnich lat "uwalił" oświatę w mieście inwestując(z wszystkim znanych powodów) w szkołę w Łęcznie, notorycznie nie będący na stanowisku pracy(oficjalnie jeśli się zadzwoni jest w urzędzie), a tak naprawdę to w swoim własnym domu, bądź na kawie w w/w szkole bądź w przedszkolu. Podobnie do pracy podchodzi Pani dyr. Klas. Tak wlaśnie pracują osoby, które nigdy nie powinny zasiadać na takich stanowiskach, a znalazły się na nich ze względu na zażyłości i przyjaźnie z byłym burmistrzem. Panie Wojtku - burmistrzu, liczymy wszyscy na Pana. Czas na zmiany.

208


ziuta ~ziuta (Gość)15.12.2014 23:56

Panie Burmistrzu wierzę,że zrobi Pan porządek! Bo to co się działo do tej pory to przekraczało wszelkie oczekiwania. Totalna rozpusta, niekompetencja,ganianie ludzi z pokoju do pokoju, BRAK WIEDZY!!! i......wychodzenie z niczym. Tak być nie powinno i tak dalej być nie może. Jest PAN nadzieją na którą czekaliśmy i na którą liczymy. Pozdrawiam

156


Wicia ~Wicia (Gość)16.12.2014 01:14

wojtek głowa do góry młodzi są z tobą, mam nadzieje że zbudujesz nam jakąs strzeżona plaże pozdrawia rocznik 96 ;)

117


ogrodnik ~ogrodnik (Gość)16.12.2014 02:53

Jedną zmianę już widzę! Grzeczniej jakoś się zrobiło , o pytanie w którym pokoju znajdę Panią .... usłyszałem, że w .... i czy pana zaprowadzić , czy pan sobie poradzi . Miło słyszeć coś takiego , tak trzymaj Panie Wojtku - teraz czas na dalsze zmiany W gminie Sulejów źle się działo i czas to naprawić, już słyszałem ile spraw spadło na głowę BURMISTRZA dobrze , że za parę dni święta to będzie chwila na oddech . Ale wszyscy powinni zrozumieć , że to dopiero początek kadencji i dać chwilę czasu na szukanie alternatyw . Ale tu jest rzeczywistość i zaraz trzeba odpisać do Kowalskiego i wydać decyzję i w mapę zerknąć , a tu proszę Andrzejczyk na urlopie , Baryła wiadomo co -gdzie szukać pomocy jak tu normalnie pracować jak problemy walą się do gminy jeden za drugim . Zrozumcie tego Człowieka !!!

184


o bogusi ktora ma fikcyjne konta na fb ~o bogusi ktora ma fikcyjne konta na fb (Gość)16.12.2014 07:57

"z-sulejowa" napisał(a):

strojna daj se spokój

94


z szacunkiem ~z szacunkiem (Gość)16.12.2014 14:30

Może wypadałoby napisać, że nie wszyscy pracownicy Urzędu byli źli czy nieodpowiedzialni i nie wsadzać wszystkich do jednego worka, co niniejszym czynię. Nie sadzę, iż akurat miałem takie szczęście, że zawsze kiedy załatwiałem jakąś sprawę w Urzędzie byłem traktowany uprzejmie i nie spotkałem się z arogancją żadnego z urzędników. Panie Burmistrzu, gratulując wyboru, proponuję żeby w sprawach kadrowych kierował się Pan własnym rozumem, a nie rozumem "podpowiadaczy", często o zawiedzionych nadziejach na nową posadę. Proszę w pierwszym rzędzie brać pod uwagę kompetencje pracownika i jego kulturę osobistą, jako że to jest w pracy urzędnika najważniejsze, a nie jego poglądy polityczne czy prywatne życie.

122


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat