metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gosc ~gosc (Gość)22.07.2014 17:22

Nie przesadzajmy. Tak naprawde to inni ludzie robia im renome ulicy z czego oni wszyscy sie ciesza i czuja sie lepsi grozniejsi. najwazniejsze pokazac ze sie ich nie boicie.

20


nieznajoma ~nieznajoma (Gość)22.07.2014 20:02

najwiecej maja do powiedzenia ci co tam wystaja i sami pija a o innych gadaja
\

60


gość ~gość (Gość)24.07.2014 20:42

co prawda to prawda, każdy zna alkoholiczkę panią F i chyba każdy ma jej serdecznie dosyć !!!

60


mama zmartwiona ~mama zmartwiona (Gość)06.08.2014 12:24

Płacz mnie zbiera jak czytam wypowiedzi naszej policji ......syna mi atakuja ci bandyci bo nie cpa z nimi po bramach.dzwonilam na komende to kazali z obdukcją przyjsc.czyli mam poczeekac az go uszkodza by dopeł nic formalnosci haha

52


JEBAĆ SM ~JEBAĆ SM (Gość)14.08.2014 09:43

SZCZERZE MOWIAC ZE STAROWKA TO JEST JEDNA WIELKA PATOLOGIA,ćpają, stoją w tych bramach wyzywają ubliząją, pija a poptem zaczynają krasc.. o tych kradzierzach co wyzej jes napisane to nie było ich tak mało tylko o wiele wiecej, nawet sam byłem przy tym jak sie to stało ( otworzyli bagarznik samochodu z jednej pizzeri i ukradli pizze) - czy to nie jest juz patologia ??? zrobcie cos z tą starowka bo moja kolezanka ostatnio 3razy dostała od nich za nic, albo wystają pod jej domem i sie pruja. Kazda dziewczyna ktora tam przechodzi jest ponizana sam bylem swiadkiem.. BŁAGAM WAS O POMOC !!!!

72


Stary_piotrkow ~Stary_piotrkow (Gość)31.01.2015 00:46

Może Panowie funkcjonariusze w końcu pora ruszyć tyłki i przeprowadzić ankiety z mieszkańcami. W UK gdzie obecnie przebywam, bo tu się nie da żyć to chyba oczywiste (*jedna osoba za 1400 zł) po jednej bijatyce w pobliżu mojej ulicy była u mnie policja na standardowe rozpytanie czy czegoś nie widziałem. Dzień później pojawiła się Pani z odpowiednika polskiej straży miejskiej przeprowadzała ankietę czy mieszkańcy czują się bezpiecznie w swojej okolicy. Uzasadniła, że po zaistniałych 2 incydentach w tym rejonie w ciągu 2 tygodni chcą podjąć działania. Zwiększyć liczbę patroli itd itd itd. tak się to robi w normalnym kraju, a nie tylko po wykrywalności tego co zgłoszone, albo zrobione. Porażka jak zwykle nic nowego w tym kraju. Nie czekać na problem tylko przeciwdziałać problemowi. Nie czekać na bandytę tylko nie dopuścić do jego wychowania tak, a nie inaczej. Ot cała filozofia

43


ogarnięty ~ogarnięty (Gość)14.07.2015 04:15

Dla takich ludzi jak oni powinno się raz jeszcze urochomic piece w jednym z obozów i tam ich po koleij przetransportować

21


piskosz ~piskosz (Gość)24.07.2014 04:55

Pani F bardzo dobrze znana ale dajcie spokuj tu jest dobrze tylko ludzie glupoty gadaja sami se wkrecaja ze bandyci a potem sie boja chodzic przez str a tu wszyszczy po maturze;-)

70


Zanzi ~Zanzi (Gość)14.07.2015 11:46

Cytuję:
Komendant twierdzi, że okolice Starego Miasta „znormalnieją”, jeśli przybędzie mieszkańców

A kto niby się tam wprowadzi z własnej woli?

02


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat