metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Fazi ~Fazi (Gość)02.08.2015 17:26

Wstyd dla Miasta i Władz Piotrkowa Tryb- Prezydent zrobił Dyskoteke dla bezdomnych- promocja Miasta sponsorowana na bazie Browarów

155


dotchła pani wózku ~dotchła pani wózku (Gość)07.08.2015 09:44

Żenada tow. chojniak.

40


ja ~ja (Gość)08.08.2015 10:09

browary sponsorem imprezy to piwo nie może kosztować 4 zł ?

20


ja ~ja (Gość)05.08.2015 13:07

7 zł za duże piwo k------wa jaja sobie robicie , dla kogo to impreza ile wy płacicie na godz ludziom których zatrudniacie ; 4, 5 zł

92


Działaczspołeczny ~Działaczspołeczny (Gość)02.08.2015 17:51

Powiem tak: na pierwszej i drugiej biesiadzie bawiłem się świetnie. Niestety edycja tegoroczna bardzo mnie zawiodła. Panie prezydencie Chojniak - chociaż na czas imprez mógłby Pan się wznieść ponad stołek w Urzędzie Miasta i nie odrzucać współpracy wielu organizacji i młodych ludzi, którzy chcą działać dla naszego miasta bezinteresownie. Podczas pierwszej kadencji nie było z tym problemu, mniej więcej od połowy drugiej o wszystkim decyduje stado świętych krów z UM i osób powiązanych z władzą. Kultura jest dla wszystkich Panie Chojniak, nie tylko dla tych, którzy Pana wybrali. Gdyby wrócił Pan do współpracy ze wszystkimi, którzy chcą działać w tym mieście to miałby Pan imprezy takie jak FlyFest, a tak w ostatnim czasie wychodzą imprezy ala odpust we wsi pod Suwałkami.

130


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat