metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
goœć_mieszkaniec ~goœć_mieszkaniec (Gość)15.11.2023 02:40

Jak w pierwszej turze kilku kandydatów rozbije głosy, to druga tura jest "nieobliczalna" i wszystko może się zdarzyć. Byłoby super. Zostało tylko pół roku i się okaże.

20


go?ć_mieszkaniec ~go?ć_mieszkaniec (Gość)13.11.2023 21:59

Czas na zmianę wójta w nadchodzących wyborach. Przynajmniej ja i moja rodzina nie zagłosujemy już na R.D.

60


skrupulatna ~skrupulatna (Gość)15.11.2023 12:00

A skarbnika "wielka rada" odwołała i nadal pracuje. Czy ktoś wie o co chodzi ? Może bierze i emeryturę i pensję ?

20


go?ć_mieszkaniec ~go?ć_mieszkaniec (Gość)15.11.2023 08:46

Kto chce zmiany wójta? Czy jest wielu mieszkańców chętnych? Ja i moja rodzina bardzo byśmy chcieli zmianę wójta.

20


mieszkaniec Woli ~mieszkaniec Woli (Gość)16.11.2023 13:52

Wy musicie się naprawdę postarać żeby wymieni wójta Romana. Wojtek z Gomulina obstawił straż która popiera wójta. Radna Beata z Gomulina z Przewodniczącą G. obstawiły radę i inne osoby zalezne. Radna z Blizina z byłą przewodniczącą obstawiły Koła Gospodyń wiejskich. Proboszzowie poszczególnych parafii sa za Wójtem Romanem. Cały urzad gminy, GOK, GOPS, Spółki wodne, Wodociągi sa obstawione przez ludzi wójta a Ci wszyscy mają swoje rodziny, wójków, ciocie. Duża liczba ludzi. Ciężko będzie Wam zmienić wójta chyba że "umoczy" w czymś i będzie bardzo głośno o tym. Tylko w takim wypadku w innym nie widze szans.

10


do mieszkańca Wólki ~do mieszkańca Wólki (Gość)16.11.2023 22:47

Z tym poparciem KGW, OSP, rady i pracowników polemizowała bym. Moim zdaniem większa połowa to przeciwnicy, a jak dodamy do niej większość młodych wyborców i prężnego kontrkandydata to musi być dobrze. Wiara i konsekwencja to dwie siostry sukcesu.

20


mieszkaniec Woli ~mieszkaniec Woli (Gość)16.11.2023 12:34

Kandydaci w najbliższych wyborach: Roman Drozdek, Zbigniew Ziemba, Sławomir Ogrodnik, Artur Jędrzejczyk. Kto na kogo będzie głosował?

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat