metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Pietrek Pietrekranga04.08.2013 22:09

"Murzynek" napisał(a):
Spokojnie Kolego, 15 września ja też nie idę na referendum. Nie miej mi tego za złe. Ja postrzegam PIO_JAKO_ ZŁO

czy pio czy kocham piotrkow czy PO czy PiS to i tak bedzie to samo wiadomo. Tylko niech wie wladza ze kto moze ich usunac. A ostatnio wiele sie robi w miescie tu sie sprzata, tu sie stawki za smieci obniza tu sie nagle zapomniane kratery drogowe lata czy ktos poczol nadsoba reke

00


oleńka ~oleńka (Gość)04.08.2013 22:39

Nie nakręcaj się tak tym referendum, czytaj wolniej,ze zrozumieniem
"Być może już na sierpniowej sesji pod głosowanie poddane zostaną nowe stawki za śmieci. Nie oznacza to jednak, że w Piotrkowie już od września płacić będziemy mniej".
"...znamy już wszystkie kwoty, które będziemy musieli płacić wykonawcom, czyli firmom odbierającym śmieci, jesteśmy w stanie wyliczyć w sposób zdecydowanie bliższy prawdzie stawki, które będą mogli płacić mieszkańcy - mówił podczas czwartkowego spotkania prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak".
Miasto nie jest jasnowidzem, teraz dopiero jak spokojnie zostanie wszystko przeliczy być może zapłacimy mniej!

00


Aman Amanranga04.08.2013 23:12

"jula" napisał(a):
Nie Aman,ja już od dawna widzę,zmiany w mieście i zapewniam Cię,że INNI też widzą.To co Ty i paru innych robicie,to zwyczajna manipulacja faktami.

Ja dostrzegłem te zmiany w zimę dwa lata temu jak facet traktorkiem z pługiem spytał mnie na Łódzkiej: Panie gdzie tu mieszka prezydent bo mam tam odśnieżyć chodnik. I zapewniam Cię, że to nie była żadna prywatna inicjatywa. Zmiany, o których mówisz też widzę od dawna, od jakiś paru miesięcy. Dla mnie to bardzo dawno. To jakoś wtedy gdy zaczęto zbierać głosy za referendum. Ostatnio słyszałem, że w planach remontu pojawiła się ul.Rolnicza od torów. Normalnie cuda się dzieją. OD DAWNA.

00


jula ~jula (Gość)05.08.2013 00:33

"Aman" napisał(a):

Dziwne,bo ja mam wykaz wszystkich ulic,które będą remontowane,zachowałam od czasów ostatnich wyborów.Nie widzę żadnych cudów w tym,że konsekwentnie się realizuje plany,ale jak się komuś chce dokopać,to zawsze się dokopie.

00


solar ~solar (Gość)05.08.2013 00:39

"Pietrek" napisał(a):

Stawki za śmieci były ustalone z Wielkiej Góry,w każdej gminie odbywają się przetargi i to od tego ostatecznie zależy jak nam policzą.Proste jak drut a wy z uporem maniaka dopatrujecie się wszystkiego w referendum.

00


zyggi ~zyggi (Gość)05.08.2013 00:44

"martens" napisał(a):

To już dawno jest w planach i będzie niedługo robione,nie martw się.

00


Ona ~Ona (Gość)05.08.2013 00:48

"tutaj" napisał(a):

Jakoś ta prawda nie była uznana przed żadnym Sądem,w żadnym z procesów.

00


fermata ~fermata (Gość)05.08.2013 00:50

"Aman" napisał(a):
od jakiś paru miesięcy


Aman! Od od jakichś paru miesięcy. Od JAKICHŚ, a nie od "jakiś". Jakiś niedouczony jesteś.

00


raw ~raw (Gość)05.08.2013 08:56

Najwyższy czas to towarzystwo przewietrzyć.BRAWO INICJATYWIE.Ja kocham miasto i wezmę udział w referendum z całą rodziną i znajomymi!!!!!

00


tutaj tutajranga05.08.2013 11:51

"Ona" napisał(a):
"tutaj" napisał(a):
Jakoś ta prawda nie była uznana przed żadnym Sądem,w żadnym z procesów.


A widziałaś wyroki, czy opierasz się na plotkach?
Zresztą, co Ci tak przeszkadza moja książka? Nie przeczytasz i tyle.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat