metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
superowskipslowski ~superowskipslowski (Gość)22.11.2014 19:53

TAA. Superr. PSL jak wejdzie to wszystko naprawi. Na zielono. I każdemu da robotę W urzędzie. :-)

42


liczący ~liczący (Gość)22.11.2014 21:26

a czy ktoś zapytał pana wójta ile będą Was mieszkańców kosztować ścieki, no to może wam podpowiem 1 m3 kosztuje dziś 2,83 zł plus 8 % Vat, no to jakieś 3,05 zł brutto razy miesięczne zużycie wody, niech każdy zrobi sobie rachunek i policzy ile to pieniążków z budżetu domowego zapłaci, więc nie podniecajcie się tak bardzo tą kanalizacją, nie zrobi jej dla Was mieszkańców Radziątkowa za darmo,

40


taksa ~taksa (Gość)23.11.2014 22:21

do liczącego: skoro w innych miejscowościach kosztują 9 złotych to jeszcze ci żle. A za przyłacze zapłaciśz tylko 200-300 złotych a nie jak w innych miejscowościach 10 tysięcy zł. I znów zamiast sie cieszyć, że w takiej miejscowości jak radziątków będzie kanalizacja to krytykujesz. Cena działek wzrośnie, nie będziesz miał problemu zimą, że ci w rurce zamarznie tylko wykonasz telefon do gosp. komunalnej. Chyba jesteś bardzo zacofany, że w ten sposób myślisz, Żal mi ciebie, bo mało już takich dziwaków żyje na tym świecie. Ha Ha koń by sie uśmiał.

21


mieszkaniec parafii Bogdanów ~mieszkaniec parafii Bogdanów (Gość)24.11.2014 08:45

Zwolennicy wójta boją się wszystkich partii innych, niż ta która popiera Drozdka, (który jest ponoć bezpartyjny:) Nawet księża w kościele namawiają do poparcia obecnego wójta. Żenujące, robią z ludzi
"ciemnogród",zapominając,że czasy średniowiecza mamy już dawno za sobą. Na szczęście ludzie w tej gminie mają własne rozumy, i nie podpisują się już dawno krzyżykami.
Panie wójcie obietnice przedwyborcze nie robią już na wielu wrażenia.
Trochę więcej szacunku dla wyborców panie wójcie.
Zrozumiałe że ma pan powody żeby się bać przed kolejną turą wyborów:) ale uciekanie się do takich metod jak wiara i sumienie to już przesada.

62


czak ~czak (Gość)24.11.2014 10:01

Partyzanci Zielonych już w Bogdanowie,czyli tzw. farbowane lisy.Broń nas Boże!!!!

25


Niebieski ~Niebieski (Gość)24.11.2014 10:38

Widać że zwolennikom wójta na tym forum zaczyna brakować argumentów .
Epitety pod adresem przeciwników Drozdka Czerwony , Zielony, Partyzant, Farbowany lis itp. to żenujące ale na waszym poziomie.
Wy jesteście święci a wójt Drozdek to już nawet na ołtarzach:) Parodia...
Już nawet Boga próbujecie sobie przywłaszczyć jak wam nie wstyd.

72


gru ~gru (Gość)24.11.2014 10:49

40 boisk? A po co nam w gminie 35 zarosnietych, zapuszczonych, niewykoszonych, zasmieconych pól? Nie ma kto i nie ma czym tego obrobic. Drozdek = likwidacja szkoly w Bogdanowie. Drozdek = kilka pomnikow do selfie, wsteg do przeciecia, stolkow do obsadzenia. Drozdek = 0 inwestycji mogacych poprawic sytuacje materialna mieszkancow gminy. Jakies zaklady? Miejsca pracy? Nie wiem jaki bylby Ogrodnik na tym stanowisku ale jestem przekonany, ze trzeba najpierw cos zmienic / zrownac z ziemia chore pomysly, zeby dac sobie nadzieje na zmiany. Nadziej plonna, widzac ilu zwolennikow ma nasz wodz. Ale juz zaczal sie jego koniec...

42


sprawiedliwy ~sprawiedliwy (Gość)24.11.2014 10:51

Co byście nie pisali to i tak wiatrak wykończy tego skorumpowanego cwaniaka,Drozdek,twój koniec jest bliski.

83


mieszko ~mieszko (Gość)24.11.2014 11:07

A ja widzę, że większość tych komentarzy to zasługa jednej bezrobotnej osoby, która liczy na stołek w "Zielonym Królestwie"

15


wsiok ~wsiok (Gość)24.11.2014 11:18

Nieomylny wójt Drozdek po tylu latach na stołku nie nauczył się współpracy z ludźmi. Nie potrafi słuchać, ani najbliższych współpracowników, (chociaż żaden się do tego nie przyzna)ani ze starostwem, nie mówiąc o województwie.T
o rządy dyktatorskie nie demokratyczne.
Filozofia wójta jest prosta:
Ja i tylko Ja Drozdek mam rację, umiem i wiem wszystko najlepiej.
No niekoniecznie panie wójcie trochę pokory, bardzo często nie ma pan racji a to kosztuje całą gminę.

70


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat