metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mieszkaniec ~mieszkaniec (Gość)13.11.2014 21:31

dobrze, że wyborcy Pana Romka wiedzą, że jak coś obiecuje to dotrzymuje słowa i nie muszą komentować waszych bredni

26


Wolanin ~Wolanin (Gość)13.11.2014 21:35

do mykan Wójt wszystkich uważa właśnie za idiotów. Na zebraniu w Woli cały czas mówił wy nic nie wiecie , nie rozumiecie, kłamiecie.U tego człowieka żadnej pokory. Zadufany w sobie i wszystko wiedzący , znający się na wszyskim ,ale on nie wie że jeszcze się taki nie urodził co by wszystko wiedział.Czas na zmiany ,tobie Roman już dziękujemy.

71


myślący ~myślący (Gość)13.11.2014 22:06

pan wójt w godzinach pracy powinien pracować, a nie robić sobie kampanię wyborczą za nasze podatników pieniądze, spójrzcie na godziny w jakich ukazały się po sobie te dzisiejsze artykuły,jeden po drugim, a jakie słodziutkie, tylko lizać, lizać..... wstyd panie wójcie, wstyd

42


mieszkaniec ~mieszkaniec (Gość)13.11.2014 22:49

"prawy" napisał(a):
. Czas na skromność i uczciwość.


i kto mnie to zagwarantuje Jolka czy Ogrodnik

13


bareja ~bareja (Gość)14.11.2014 00:20

[cytat="mieszkaniec"][dobrze, że wyborcy Pana Romka wiedzą, że jak coś obiecuje to dotrzymuje słowa ]
To pisałem ja, Jarząbek, trener III klasy.

22


Nie wierze w obietnice Drozdka ~Nie wierze w obietnice Drozdka (Gość)14.11.2014 07:16

"mieszkaniec" napisał(a):
dobrze, że wyborcy Pana Romka wiedzą, że jak coś obiecuje to dotrzymuje słowa i nie muszą komentować waszych bredni


Obiecywać to on potrafi. Przed poprzednimi wyborami obiecywał, że nie zamknie szkoły w Woźnikach, a zamknął. Obiecywał darmowy internet na terenie całej Gminy ale wczoraj na zebraniu stanęło na tym, że tylko Bujny I Wola będą mieć dostęp a jak się nie podoba reszcie mieszkańców, którzy nie mają szans na taki internet to mogą go w ogóle zlikwidować.Można by tak wymieniać godzinami ale szkoda mojego czasu!!!

40


Czas minął  Panie Drozdek ~Czas minął Panie Drozdek (Gość)14.11.2014 07:21

"bareja" napisał(a):


Ja bym powiedziała, że nasz wójt zachowuje się jak Dozorca z serialu Alternatywy 4;) Tylko obecnie nam (niestety) panujący mówi prawdę a reszta kłamie albo mówi półprawdę.
Nie da się tego słuchać.

50


Maciek ~Maciek (Gość)14.11.2014 07:21

Nigdy w życiu nie zagłosuje na Drozdka, ani nikogo kogo popiera PiS. A osobiście pan wójt nic nie zrobił w ciągu tych 4 lat. Nie licząc wiatraka na lotnisku i remontu GOK, w którym i tak się nic nie dzieje, łącznie z telebimem, który nie ma co wyświetlać. Chciałem zapytać pana wójta mailowo co zrobił, a czego nie, by podjąć decyzje. Już tydzień czekam na odpowiedź.

32


Czerwona kartka ~Czerwona kartka (Gość)14.11.2014 08:15

Dla mnie,nie ma SENSOWNEGO kandydata,ani do rady gminy ani na wójta.Poczekam co ma do powiedzenia Pani kandydatka,ale widze,że źle się dzieje w naszej gminie.Dziwi mnie to,że ludzie głosują od lat na te same "twarze",które tak naprawdę nic nie robia na rzecz swoich okręgów wyborczych.Smutna ta rzeczywistość! Dla mnie wielka CZERWONA KARTKA dla miłościwie nam panujących.

61


tony soprano ~tony soprano (Gość)14.11.2014 08:16

czy on ludzi uważa za głupszych od siebie no tak bo on skończył administrację zaocznie korespondencyjnie za masło i jaja

70


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat