metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
xx ~xx (Gość)28.12.2016 10:52

Cytuję:
(przy dokonywaniu opłat za parkowanie w parkometrze, będzie konieczne wpisanie numeru rejestracyjnego pojazdu)

A bilet postoju jest kupowany na auto czy na miejsce? Jeżeli kupię bilet na godzinę a po pół godziny odjeżdżając dam to znajomemu, który podjedzie innym autem to co? Niech nie robią z nas debili. Jeżeli ja płacę za wykup miejsca parkingowego to ja decyduję co z tym miejscem i czasem zrobię. Mogę nawet rozłożyć sobie leżak i pół godziny poleżeć. A leżak nie ma numeru rejestracyjnego.

300


Edek ~Edek (Gość)28.12.2016 11:07

Szkoda , że nie będzie trzeba wpisywać swojego nr. PESEL .

142


ares1 ~ares1 (Gość)28.12.2016 11:24

Kto zapewni pisaki??? :)))

81


Y ~Y (Gość)28.12.2016 11:59

Juz widze jak moj dziadek wpisuje nr rej. Zenada!!! Panie Prezydencie stuknij sie w ł..i wszyzcy radni...

170


Obserwator ~Obserwator (Gość)28.12.2016 11:42

Niech Piotrków dalej głosuje na PiS.Jacy wyborcy takie przepisy.Pozdrowienia dla Antka Świra

88


Witek ~Witek (Gość)28.12.2016 12:45

A może by tak obniżki za parkowanie wprowadzili bo 3 zł na/h to stanowczo za dużo a do tego gdy postój jest na chodniku i płatny to juz kpina z kierowców.Wystarczy do Tomaszowa jechać i da się zaparkować i nie płacić a u nas jest to niemożliwe

100


Jolka ~Jolka (Gość)28.12.2016 13:07

Numery rejestracyjne już dawno wpisuje się w innych miastach... tylko szkoda, że od razu takie parkometry nie były zakupione. Stare parkometry zostaną wyrzucone, a przecież miasto za nie zapłaciło...

80


gosc12 ~gosc12 (Gość)28.12.2016 13:43

całe te parkometry to jakaś paranoja kupisz bilet i spóznisz sie 7 minut to i tak dostaniesz mandat, wykupisz na rok i zapomnisz położyc też zostaniesz ukarany 50 zł. dziwie sie ze jeszcze nikt sie za nich nie wzial

70


Paweł ~Paweł (Gość)28.12.2016 13:51

Jakiś poroniony pomysł z tymi numerami rejestracyjnymi !! Do niczego jest to nie potrzebne... a nie, przepraszam - jeżeli pomylę cyferkę w numerze to będzie piękny powód na to żeby mi karę wlepić. Jeżeli ma obowiązywać podawanie numeru rejestracyjnego, to bilet powinien obowiązywać na wszystkich strefach parkingowych. Jeżeli bilet bez numeru, to tylko w danej strefie.. i tyle - jedyne sensowne zastosowanie numeru rej. na bilecie.

71


Obserwator ~Obserwator (Gość)28.12.2016 14:03

Do~ślepy czy głuchy.Ja pamiętam że Chojniak był w PiS ale go wyrzucili.Popraw mnie jeśli się mylę

51


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat