metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_magda ~go?ć_magda (Gość)17.03.2024 12:25

Jak zawsze prostest dotknie zwykłych ludzi ...

51


pol ~pol (Gość)16.03.2024 19:56

brawo rolnicy nie pękać i jechać z tymi cwaniaczkami od bezładu

149


Polak ~Polak (Gość)17.03.2024 11:10

Dla mnie jest to bezczeszczenie polskiej flagi

44


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)17.03.2024 11:33

Zablokować bo zwykły człowiek się nie liczy czy dojedzie do pracy lub lekarza z dzieckiem na umówiona wizytę. Rolnicy chcą poparcia społeczeństwa ale robią wszystko by je stracić. Jedźcie pod urzędy i tam dochodzić swoich praw

52


badminton ~badminton (Gość)17.03.2024 17:48

Panowie tzw,rolnicy!Pewnie niektórzy z was słyszeli co powiedział wasz komisarz w KE.Jeśli ktoś niechce poddać się rygorom ZŁ,wystarczy,że nie złoży wniosku o dopłaty unijne.

51


Weteran ~Weteran (Gość)17.03.2024 17:15

Ale o co są t1e protesty. Przecież zielony ład został odwołany.

32


Do roboty ~Do roboty (Gość)17.03.2024 20:00

Po dotację to chętnie rączki wyciągają. Pseudo rolnicy

21


Kubakow ~Kubakow (Gość)17.03.2024 17:55

Rolnik to jest najmniej honorowa istota na ziemi. Niech pomyślą najpierw z kąd się wzięło na te drogie traktorki z kąd płyną dopłaty: do hektarów,do paliwa, do klęski urodzaju i klęski nieurodzaju ,do suszy i do podtopień. Po każdą złotówkę by się łapy wyciągnęło a i tak wiecznie coś im nie pasuje. Właściciel małej firmy transportowej nie dostanie dopłaty jeżeli jego trzech kierowców utknęło w korku tylko musi zapłacić kierowcy a i czasem karę za niedotrzymanie terminu dostawy.

63


C+ ~C+ (Gość)17.03.2024 21:10

Już wiemy gdzie będą rolnicy. Jestem jednak ciekawy, co nasze władze zrobiły aby tiry nie blokowały miast i miasteczek w naszym regionie. Może ktoś inteligentny w GDDKiA w Łodzi, a może wójtowie bądź burmistrzowie...

10


Buła ~Buła (Gość)17.03.2024 21:16

Ja już od jutra od godziny 2.00 zacznę wspierać protestjacych rolników.
Tak się składa, że rozwożą pieczywo po gminie Grabica i Wola Krzsztoporska. Mam dość mocny klakson i nie zawaham się go używać przejeżdżając przez okoliczne wioski.
Nie martwcie się agrobiznesmeni. Na pewno was obudzę i nie spóźnicie się na protest

12


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat