metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ciekawy ~ciekawy (Gość)08.08.2014 11:45

Czy po chińsku, gostek z Bayer Full, też będzie śpiewał na tej imprezce, jak tak, to warto być..

20


Hulaj ~Hulaj (Gość)08.08.2014 14:54

Wybory się zbliżają
więc wójtowie kasę na imprezy przepuszczają.
Do głosowania na siebie tak namawiają.
Granice obwodów zmieniają
i przestępstwa wyborcze popełniają...
HEJ

20


sławny ~sławny (Gość)08.08.2014 21:28

Podobno na trąbce zagra jeden słynny radny z Piotrkowa... będzie niezły cyrk. W głowie mu się poprzewracało, a leczenie nie przynosi pożądanych efektów. Nawet żona już dała za wygraną.

10


gdański kierowca ~gdański kierowca (Gość)08.08.2014 22:56

"slawny" napisał(a):

a cos ty sie tak przyczepil i o co ci chodzi? walisz ten komentarz o tym radnym od rąbki wszędzie. kto to niby jest i o co chodzi?

01


bleeeeee ~bleeeeee (Gość)11.08.2014 09:04

niech się pakuje i cała jego ekipa też. Paweł startować nie będzie- jego błąd ale teraz, kiedy wygra Michał ludzie zobaczą jak wiele spraw zostało zamiecionych pod dywan, o których my nawet pojęcia nie mamy. Wreszcie coś dobrego zacznie się tu dziać. i nie będziemy się wstydzić za człowieka, który nas reprezentuje a ośmieszając siebie na całe województwo, ośmiesz i nas. Dość tego!!! Wybierzmy kogoś młodego, kto otworzy przed naszym folwarkiem większe horyzonty.

14


al ~al (Gość)12.08.2014 15:54

Sami się weźcie do roboty buraki a nie będziecie tu krytykować!

23


blee ~blee (Gość)13.08.2014 01:07

bierzemy, nawet nie wiecie jak- ale bójcie się!!!!

30


Waldi ~Waldi (Gość)18.08.2014 12:21

Przejechałem wczoraj przez Aleksandrów i byłem mile zaskoczony tym co zobaczyłem.
Wszędzie porządeczek i poukładane a to dobrze świadczy o gospodarzu i tyle :)
Pozdrawiam i życzę miłego dnia

51


jankes ~jankes (Gość)18.08.2014 12:45

A może jeszcze widziałeś zieloną trawę,bo to też zasługa wójta!

30


bogda48 bogda48ranga19.08.2014 19:24

Byłam na dożynkach było fajnie, co do wójta jest super, ciagle miedzy ludzmi, rozmawia z nimi, tak powinien postepowac wójt, to co zrobił dla gminy jestem pełna podziwu

21


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat