Za smog odpowiada węgiel!? Co za bzdura, był reglamentowany 1000 kg na rok dla rodziny w budynku wielorodzinnym, a 2500 kg dla rodziny mieszkającej na osiedlu domków jednorodzinnych. Rok w rok brakowało mi około 4000 kg opału. Czym my wtedy nie paliliśmy, i smogu nie było. Dziś połowa osiedla zapomniało o ogrzewaniu na węgiel, a smród jest niemiłosierny. Ktoś specjalnie wywołuje smog, by na tym zrobić? Opętańcza walka pseudoekologów nabrała nowego wymiaru, otóż za pomocą różnych sztuczek w zasadzie politycznych, można walczyć z krajami, które produkują prąd z elektrowni opalanych węglem jak np. z Polską, ale to że w Europie prawie 23% emisji CO2 pochodzi z Niemiec, a z Polski nieco ponad 9% , to właśnie Polska jest grillowana najbardziej.
Ludzie tam jest opcja "czy zainteresował temat", a nie, czy się podoba. Jak nie zainteresował, to epiotrkow nie będzie tego wrzucać na portal ;-)
A dlaczego miasto nie zrobi sieć ciepłowniczej dla wszystkich by się podłaczali? ??? Ale poco potem skakanie i ryk
Róg Wolborskiej i Wierzejskiej też pali wcześnie rano bóg wie czym,smród jest okropny. Gdzie jest straż miejska.
Dawniej ludzie palili tylko w piecach i dożywali 90 - 100 lat. Teraz mają mało pieców, centralne i dozywaja 60 góra 70 lat. Wina piecow? A może wciskanie ciemnoty?
Dopóki będą paliwa kopalne nic się nie zmieni, Żadne straszenie przekroczonymi normami nic nie zmienią i nikogo nie przekonają. My szaraczki i tak niewiele trujemy jesteśmy kroplą w morzu smrodu.
Na Wysokiej pala butami i nie ma kto zglosic, bo kazdy prawilny.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!