metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
f/x ~f/x (Gość)03.06.2014 22:19

Koleś bez poczucia wstydu- twierdzi że nie prowadzi działalności gospodarczej na mieniu gminy Piotrków. W ostatnim czasie musiałem odebrać ksero wypisu z doraźnej pomocy i co się okazało: musiałem wnieść opłatę za ksero po czym otrzymałem paragon fiskalny z naliczonym Vatem za usługę. He He i dalej pan radny-bezradny będzie twierdził że nie prowadzi dzialalnośći?

41


milusia ~milusia (Gość)03.06.2014 22:46

Panie radny dyrektorze lekarzu!
Jak już pan osobiście musisz robić pacjentom to USG, to czemu masz pan taką minę, jakby pacjent panu ojca siekierą zabił?
Proszę sprawdzić w słowniku znaczenie słów "uśmiech", "życzliwość", "grzeczność".
Wiem, że na swych barkach dźwiga pan ciężkie brzemię pracy ludzkiej, ale bez przesady!

41


gonia29 ~gonia29 (Gość)03.06.2014 23:53

Ciekawe jak za tyle wyrzeczeń, za głosowania odwzajemni się dwór prezydenta?...

10


raw ~raw (Gość)04.06.2014 11:32

Ciekawe czy odda gotówkę pobraną,bo to że przegra jest pewne!!!Myślę że powie że ciężko się napracował w radzie miejskiej i mu się należy.Panie Witku kogo żeś pan wpóścił na listę RiG-u.

00


luzik luzikranga04.06.2014 11:43

"milusia" napisał(a):
Jak już pan osobiście musisz robić pacjentom to USG, to czemu masz pan taką minę, jakby pacjent panu ojca siekierą zabił?


O ty niewdzięczna babo jedna! To pan dyrektor dochtor i do tego radny, zapierdziela na jedenastu etatach naraz tylko po to, aby szczerzyć kły do pierwszej lepszej natrętnej kobity, która zamiast siedzieć w chałupie szlaja się po placówkach bezpłatnej służby zdrowia? Nie wstyd ci okazywać taką niewdzięczność tak wielkiemu c...... złowieku?

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat