metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Xxxxx ~Xxxxx (Gość)28.12.2016 18:18

Znam typa co to zrobił. Życzę temu ćpunowi żeby jego to samo spotkało w więzieniu. PS szykuj się na cwelenie Wolusie.

43


Dobry kumpel ~Dobry kumpel (Gość)28.12.2016 22:36

Szkoda , że ta sytuacja wgl inaczej wyglądała niż została tu opisana , super , że daliście poszkodowanemu + 20 lat . Dla większej sensacji ? Czy moze by dobić sprawce ?

31


blackx ~blackx (Gość)28.12.2016 22:37

stek bzdur piszecie w tym artykule i tyle

21


xxx ~xxx (Gość)28.12.2016 22:39

uważam, że ukarani to powinni zostać Ci menele spod Dino, bo szukają zaczepki i aż strach tam czasem przejść
bo już nie jednokrotnie komuś grozili..

40


qwertyyy ~qwertyyy (Gość)28.12.2016 22:44

również znam tego chłopaka i nigdy mi nic złego nie zrobił, menel spod Dino w końcu dostał to na co zasłużył bo nie raz już pogruszki z jego strony było słychać

31


Wolus wolusowi chleba nie da ~Wolus wolusowi chleba nie da (Gość)28.12.2016 22:47

Co do tego opisu to bujda na resorach , co wy tu wstawiacie to wszystko mija się z prawdą . Jest to obraza w strone sprawcy jak i poszkodowanego . Inna historia tego zdarzenia była

21


Piotrkow tryb "diabel" ~Piotrkow tryb "diabel" (Gość)29.12.2016 03:01

Facet wiesz co ty piszesz co to znaczy "cwelenie"chyba nidy tam nie byłem i tak mówisz bez zastanowienia zastanow sie co piszesz anonimowy to kazdy jest w necie a p....w swiecie zal to czytac ludzie zajmijcie sie swojm zyciem ja mam rodzine w woli i nic do tych ludzi niemam a wy macie jakies problemy madrzy w anonimowych komentarzach za robote sie wezcie a nie głupoty piszecie niewiedza co znacza niektore słowa a pisza

11


Dewota z Woli ~Dewota z Woli (Gość)29.12.2016 22:53

Stek głupot , bzdur i jeszcze raz głupot . Sytuacja opisana tutaj w ogóle mija się z prawdą . Polska logic

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat