metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Nauczyciel ~Nauczyciel (Gość)28.10.2015 09:35

Sp.Jacek Dudek,Bogdan Konarski, Andrzej Wójcik,Bożena Sosnowska i wielu innych ze starej gwardii,oby długo o nich nie zapomniano, dziękujemy Wam,spijcie spokojnie.

10


Lala ~Lala (Gość)28.10.2015 14:32

Cóż za bezsensowne święta! Ja w tym czasie co roku przez 2 tygodnie siedzę sobie gdzieś pod palmami. Jakaś przyjemność w okapcaniu się śmierdzącym czarnym dymem?

24


mika ~mika (Gość)28.10.2015 19:28

Bardzo żałuję, że Zaduszki Poetyckie odbędą się w dniu 2 listopada, w tym dniu wieczorem w innych Kościołach będą wypominki za zmarłych, ja też dałam na wypominki za bliskich mi zmarłych: z rodziny i znajomych - nikt mnie w udziale w Wypominkach i w modlitwie za ofiarowanych Bogu zmarłych nie zastąpi. Jak pogodzić udział w Wypominkach i w Zaduszkach? Tak bym chciała być na Zaduszkach.

11


gość ~gość (Gość)28.10.2015 20:08

Popieram Lalę. Lepiej żywymi się zajmujmy, bo z nimi żyjemy na bakier. Niech każdy zrobi rachunek sumienia, jakie ma stosunki z rodziną, z przyjaciołami, z kolegami i znajomymi. Jakimi jesteśmy dla sąsiada, dla obcej osoby na ulicy. Umarłym nic po nas, naprawdę.

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat