metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Dość ryku i wycia ~Dość ryku i wycia (Gość)10.03.2017 14:57

Co do przejazdów ciężarówek przez Srock to protesty dały tyle co wcale... Dyrekcja dróg ma w d.. mieszkańców, pękające ściany domów i zrujnowane nerwy przez całodobowy rumot, ryk i wycie tych klamotów zasłaniając się przepisami

60


lala ~lala (Gość)10.03.2017 15:05

Seba zmarłych zostaw w spokoju a dla twojej informacji żeby nie Felecki to dziś byś w tym błocie w gumowcach i nie znał byś innego obuwia.

21


Jarek mieszkaniec ~Jarek mieszkaniec (Gość)10.03.2017 19:39

Mieszkańcy Tomawy postawili na dobrego konia znam Pana Przew. Prochonia to osoba bardzo szlachetna i uczciwa jego życie to wieś Dla dobra naszej gm. lepiej będzie jak wójt i radni z tej szkoły zrobią podstawówkę Pan Andrzej nie lubi przegrywać ma za sobą mocnych obrońców ja bym go nie lekceważył w tej gminnie może dojś do rewolucji

33


gość ~gość (Gość)11.03.2017 07:20

Andrzej, daj se chłopie spokój, oddaj coś winien i weź się za robotę w gospodarstwie, bo marna z niego wizytówka i patrząc na nie trudno uwierzyć, że jego właściciel jest w stanie coś naprawić i uczyć innych ...

62


Bogusia ~Bogusia (Gość)11.03.2017 07:47

Andzej - viceministrze edukacji - lecz sie na nogi . Co do Twojej uczciwości to temat rzeka

43


jarek mieszkaniec ~jarek mieszkaniec (Gość)11.03.2017 19:36

Ja Was uprzedziłem co do Pana Andrzeja wiem co potrafi ma mocnych ludzi co bronili Leppera on jest z tych stron zna każdy szczegół tej gminny dla dobra mieszkańców i rolników zrobi rozpiżdziel do przypomnienia on był uczniem śp Andrzeja Leppera pozdrawiam do poniedziałku

21


brzoza ~brzoza (Gość)12.03.2017 10:15

Andrzej nikt cie nie lubi bo jestesz klamca nie uczciwy sam wszedzie sie wpychasz

20


Życzliwy ~Życzliwy (Gość)12.03.2017 22:10

Do gość.....jeśli jest coś ci winien to powiedz lub napisz na tym forum. Tylko pamiętaj ze pomówienia podchodzą pod paragraf. Jak masz problem to są od tego inne instytucje i wiedz że z pisania komentarzy w których są zawarte nieprawdziwe obelgi i pomówienia zawsze zostaje ślad. Numer IP zawsze da się wykryć. Życzliwy

00


ares1 ~ares1 (Gość)14.03.2017 07:46

Samoobrona jeszcze istnieje???

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat