wycieli za mało niech się zabiorą do wycinania tych badyli z ulicy słowackiego od czerwonego kościoła aż do marketu polo wtedy mogli by poszerzyć drogę i nie było by problemu takiego jakim jest np na skrzyżowaniu ulicy slowackiego armi krajowej czasem trzeba stać jak ktoś jedzie na wprost słowackiego a my mamy skręcić w armi krajowej wtedy twoży się gigantyczny korek
KotlettD. A zewrzeć poślady i ruszyć na piechotkę. Piotrków jest malutki. Badyle zostaną a Ty będziesz zdrowszy na ciele i umyśle. Pozdrawiam.
co wy ludzie gadacie ze w PT nie maja ludzie pieniedzy!!! Trzeba zobaczyc ilu piotrkowian jezdzi autami do pracy i po zakupy. Wystarczy zobaczyc ilu jezdzi do galerii i to nie tylko w piotrkowie. Mamy kase ale chcielibysmy wiecej. Tutaj jest problem. Ten przedsiebiorca buduje i bardzo dobrze = przynajmniej ludzie maja prace - murarze, firmy budowlane, etc - a piotrkowianie i tak beda przychodzic i kupowac. Co do drzew to spokojnie nasadzi bo z pewnoscia balby sie ogromnej kary finansowej.
Władze miastą biorą łapówki, za takie rzeczy powinni ich wsadzić do wjęzienia !!! Ludzie obudźcie się to miasto umiera a Wy budujecie koleją galerię - dla kogo ?
A to był taki piękny skwer...Biorąc pod uwagę gust owego przedsiębiorcy wystający z poprzednich budynków, stanie tam kolejne pomarańczowe (błe!) paskudztwo dla chinoli. Przecież w promieniu 30 metrów nie ma żadnego chińczyka.
Dlaczego martwicie się tym czy będą klienci? Niech martwi się przedsiębiorca. Ja martwię się wycięciem drzew. Posadzenie nowych drzewek w innym miejscu rozwiąże problem braku zieleni za kilka lat (oczywiście przy założeniu, że nikt nie powyrywa nasadzeń). Po remoncie Jerozolimskiej, nasadzono drzewka, których już niema. Nikt nie kontroluje co dalej z zasadzonymi drzewami. Róbmy tak dalej, a nasze dzieci będą oddychać tlenem z butli.
i dawaj go na instrukcje bezpieczeństwa pożarowego - zobaczymy kogo tym razem podstawią
Bardzo dobrze, że się buduje. Im więcej inwestycji tym więcej pracy i szansa na rozwój. A drzewa z pewnością zostaną posadzone inaczej bajońska kara, także spokojna głowa obrońców przyrody.
Dobrze, że się buduje, w końcu to centrum miasta, tylko czy ten pan nasz mądry Korczak-Ziółkowski w końcu wpadnie na to, że na Słowackiego, Wojska Polskiego itp. powinna być zwarta miejska zabudowa, tak by była zachowana zabudowa pierzejowa?
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!