metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
śmieszek ~śmieszek (Gość)12.08.2009 18:15

Jak przeczytałem hasło... oboje zaczeli uprawiać jeden z najstarszych zaowodów świata... to się z wrażenie poplułem.

10


gość ~gość (Gość)12.08.2009 18:39

"smieszek" napisał(a):
Jak przeczytałem hasło... oboje zaczeli uprawiać jeden z najstarszych zaowodów świata... to się z wrażenie poplułem.


Po pierwsze nie zauważyłem żadnego hasła, a po drugie nie ma tam nic śmiesznego. Na przyszłość czytają teksty których nie rozumiesz, załóż sobie śliniak to sie nie poplujesz.

01


śmieszek ~śmieszek (Gość)12.08.2009 23:26

Poprostu jakos mi się skojarzyło z najstarszym zawodem swiata. Nie to, żebym kogoś obrazał poprostu dobry nastroj... ot co :)

10


przyjaciel ~przyjaciel (Gość)22.12.2011 14:40

Znam Państwa Wiśniewskich, gdyż prowadzą grupę akrobatyczną Caravella w
Woli Krzysztoporskiej. Są wspaniałymi ludźmi, oddanymi dzieciom i temu co robią. Młodzież ich uwielbia. Cieszę się, że są jeszcze tacy pasjonaci, którzy potrafią przyciągnąć dzieci, zarazić ich swoja pasją i odnoszą sukcesy w swojej pracy z młodzieżą. Wielki podziw i szacunek:D

20


anonimek ~anonimek (Gość)17.08.2014 16:08

masakryczne są zajęcia z tą panią. Prawdziwa porażka i 0% profesjonalizmu.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat