metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Chojny ~Chojny (Gość)14.10.2021 16:14

Gdzie można wpłacać na tą edukację bo rozumiem że bez sponsora sobie nie poradzą.

83


Dzesii ~Dzesii (Gość)14.10.2021 16:15

Wczoraj nie puściłam brajana do szkoły bo miał katar.

122


Załamanie ~Załamanie (Gość)14.10.2021 16:20

Nie mogę być osobiście i ubolewam nad tym ale mam covida złośliwego zdiagnozowanego choć przyjolem już dwie dawki szczepionki.

116


Jasne ~Jasne (Gość)14.10.2021 16:22

A moim partnerem jest Warka

131


Klaodia ~Klaodia (Gość)14.10.2021 16:26

Szkoła jest potszebna

85


arian ~arian (Gość)14.10.2021 16:41

Wspaniała światowej sławy reżyserka takich ludzi za patronów chcemy w Piotrkowie Trybunalskim.

1527


Bhjk ~Bhjk (Gość)14.10.2021 17:16

Hohlland dzisiaj jadłem na śniadanie..

140


ec (Gość) ~ec (Gość) (Gość)14.10.2021 17:55

O jak ładnie, ślicznie. Brawo Dyrektor.

916


łosiedlowy łoś ~łosiedlowy łoś (Gość)14.10.2021 17:34

Prywatna szkoła, więc ich wybór. Według mnie "bezpieczniej" jednak honorować w ten sposób osoby zmarłe, bo żywi mogą się jeszcze zmienić i będzie niesmak. Jedną ulicę w San Francisco nazwali imieniem Wałęsy, a niedawno nazwę zmienili, bo ten coś tam chlapnął nie po myśli pewnych wpływowych dziś środowisk. A zasłużony trup jest jaki jest, i nic już przecież nie chlapnie, racja?

Cytuję:
To były jednak czasy komunistyczne i nauczyciele byli wówczas skrępowani, lękiem, że jeśli za dużo powiedzą, to będą mieli kłopoty


A czy dziś nie jest tak samo, albo nawet gorzej? Co spotka nauczyciela, który w klasie będzie negował wpływ dwutlenku węgla na "zmiany klimatyczne", podważał "pandemię" covida, albo wyśmiewał szeroko rozumianą "poprawność polityczną"? Wszyscy wiedzą, że dogmatów podważać nie wolno! Przypominam, że lekarze, którzy poddają w wątpliwość "pandemię" i wytykają palcem absurdy "walki z koronawirusem" są nękani przez izby lekarskie, a wielu z nich zawieszono prawo do wykonywania zawodu! Gdzie ta mityczna wolność słowa, gdzie prawo do polemiki?
Myślę, że gdyby żył mistrz Bareja, to by to wszystko, o czym piszę, równo wyśmiewał w swoich filmach. Jestem jednak pewien, że tych tematów pani Holland w swoich filmach nigdy nie poruszy.
Łatwo mówić, jaki to zamordyzm był "za komuny", nie dostrzegając przy tym obecnego.

133


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)14.10.2021 18:52

Świetny wybór! Gratulacje!

723


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat