metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Al Bundy ~Al Bundy (Gość)02.10.2012 22:15

"stalabywalczyniforum" napisał(a):
A my czytelnicy "e-piotrków" chcielibyśmy poznać ten komentarz. Prosimy cenzora o wstawienie wspomnianego artykułu. Zobaczmy całą sprawę z każdej strony, a nie tylko z tych korzystnych.


Mnie też bardzo irytuje usuwanie komentarzy z forum, albo ich niepublikowanie. Do tych zamieszczonych niekiedy odnoszą się inni użytkownicy, a potem po ich usunięciu dyskusja gubi wątki. Poza tym nawet jeśli w komentarzu są słowa, które obrażają jakąś grupę osób, to nie powinno to być powodem niezamieszczania/usuwania takiego komentarza. Każda wypowiedź, która jest kontrowersyjna, może w jakiś sposób obrażać jakąś grupę, jednak to właśnie te kontrowersyjne wypowiedzi skłaniają do dyskusji, wymiany poglądów i przemyśleń. Nawet jeśli z wypowiedzi wyziera jedynie buractwo, to też nie widzę powodu do jej usuwania - taka osoba zostanie po prostu "zjedzona" przez innych użytkowników, i niech się wstydzi za swoją głupotę, może przy okazji zrewiduje swoje poglądy i wyjdzie jej to na dobre. Poza tym "czas życia" artykułów tutaj wynosi w praktyce najwyżej kilka dni - potem artykuł zostaje "zagrzebany" i zapomniany, bo ludzie czytają przede wszystkim te najświeższe...
I jeszcze jedno - nadmiar "politycznej poprawności" i cenzura do niczego dobrego nie prowadzi... Rodzi jedynie podejrzliwość i nieufność między ludźmi. Wiem, że portal ePiotrkow jest prywatny, więc pan Stachaczyk ma pełne prawo ustalać panujące tutaj reguły. Mimo to obstaję przy prawie do wolności poglądów i ich głoszenia...

00


stalabywalczyniforum ~stalabywalczyniforum (Gość)02.10.2012 20:05

"Abssolwent" napisał(a):
Witam.
Pozwoliłem sobie na napisanie nieobraźliwego, ale ujmującego całej sprawie splendoru komentarza do powyższego artykułu. Nie rozumiem dlaczego nie został opublikowany? Co tak zaszokowało cenzora? Nie mogę publicznie wypowiedzieć swojego zdania? Nie oczekuję wyjaśnień. Chce korzystać z mojego prawa do wolności słowa.
Pozdrawiam.
Absolwent


A my czytelnicy "e-piotrków" chcielibyśmy poznać ten komentarz. Prosimy cenzora o wstawienie wspomnianego artykułu. Zobaczmy całą sprawę z każdej strony, a nie tylko z tych korzystnych.

00


ares1 ~ares1 (Gość)28.09.2012 14:19

A gdzie nasz piotrkowski Gwiazdor?Bo na fotkach go nie widzę :)))

00


Ale cyrk ~Ale cyrk (Gość)28.09.2012 15:10

hymn Niemiecki był odspiewany:)

00


dumni z Rozprzy ~dumni z Rozprzy (Gość)28.09.2012 15:19

Oliwia! Wielkie słowa uznania! Jesteś The Best! Gratulacje i wiele szczęścia!

00


krzysiek71 ~krzysiek71 (Gość)28.09.2012 16:56

"ares1" napisał(a):
A gdzie nasz piotrkowski Gwiazdor?Bo na fotkach go nie widzę :)))


piłował kłode w Obi,hehehe.

00


ares1 ~ares1 (Gość)30.09.2012 09:32

"Ale-cyrk" napisał(a):
hymn Niemiecki był odspiewany:)


Teraz będzie tak :
Z ziemi polskiej do niemieckiej (byłej polskiej) :(((

00


Siostra D - M.. :-) ~Siostra D - M.. :-) (Gość)30.09.2012 23:17

Brat, oficjalnie publicznie gratuluję skończenia szkoły! Jestem z Ciebie dumna, mam nadzieję, że zobaczysz ten wpis i będziesz wiedział, że to o Ciebie chodzi, bo nie chcę podawać imion :-) Miejmy prywatność :-) Gratuluję i cieszę się z sukcesu :-)Pokazałeś wszystkim, że potrafisz, tak trzymać!

00


Abssolwent ~Abssolwent (Gość)02.10.2012 00:40

Witam.
Pozwoliłem sobie na napisanie nieobraźliwego, ale ujmującego całej sprawie splendoru komentarza do powyższego artykułu. Nie rozumiem dlaczego nie został opublikowany? Co tak zaszokowało cenzora? Nie mogę publicznie wypowiedzieć swojego zdania? Nie oczekuję wyjaśnień. Chce korzystać z mojego prawa do wolności słowa.
Pozdrawiam.
Absolwent

00


ABSOLWENT ~ABSOLWENT (Gość)04.10.2012 23:32

Ja też pozwoliłbym sobie na napisanie całej prawdy o tym zakładzie i o obietnicach składanych nam, młodym ludziom, którzy wybrali ich "szkołę" zamiast np. studiów czy normalnej pracy.
Mógłbym napisać co robimy od lipca, na jakich działach pracujemy , jakie mamy obowiązki i za jaką "wspaniałą" wypłatę pracujemy, a raczej zapier... my brudni w smarze po łokcie, ale po co skoro i tak ten komentarz nie ujrzy światła dziennego, niech wszyscy myślą ,że dobrze zrobiliśmy wybierając się do "akademii haeringa" niech wszyscy myślą jakie krocie teraz zarabiamy, jako wykształceni i pełnowartościowi pracownicy.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat