metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
epiotrkow ~epiotrkow (Gość)03.12.2008 13:13

Do Mariusza proszącego o kontakt - podaj nam e-mali

00


Samson09 ~Samson09 (Gość)02.12.2008 13:37

Hej, hej. Nie dość, że trzeba czekać długo na wyniki i że są one pisane w beznadziejny sposób, nie mówiąc o wyglądzie tabeli, to jeszcze babol ba babolu. Feniks-Armia to wydaje mi się jest jedna drużyna, a grali oni z FM Polska. A najciekawsza jest tabela II Ligi, gdzie lider jest jednocześnie ostatnią drużyną. hehehehe :D

00


Samson09 ~Samson09 (Gość)02.12.2008 14:10

Oooooo. Teraz już chociaż informacje są chyba dobre. Chyba, bo nie wczytywałem się dokładnie, tylko tamte błędy rzuciły mi się w oczy. Szkoda tylko, że te tabele wyglądają jak po przejściu tornada. Cóż. Nie ma to jak być "wykwalifikowanym dziennikarzem sportowym".

00


epiotrkow ~epiotrkow (Gość)02.12.2008 14:29

Problem z wyglądem tabeli jest natury technicznej.

00


max_86 ~max_86 (Gość)02.12.2008 17:29

nie przesadzajmy ;) Błędy się zdarzają każdemu! ważne że już wszystko poprawione, i że w ogóle są wyniki zamieszczane!
a jeśli chodzi o wygląd tabel, to ja nie widzę problemu...
Brawa dla strefy fm... oby tak dalej :)

00


Samson09 ~Samson09 (Gość)03.12.2008 09:06

~max_86!!! Skoro wygląd ci nie przeszkadza to bardzo mi przykro. Żyjemy chyba w takich czasach, że trzeba wymagać czegoś od profesjonalistów. Wystarczy spojrzeć na stare tabele - można dostać oczopląsu. Jak widać na powyższym przykładzie wszystko da się zrobić. Wystarczy pomyśleć i trochę się postarać. Mam nadzieję, że taki wygląd tabel pozostanie standardem.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat