metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
pytajnik ~pytajnik (Gość)02.02.2009 14:21

Brawa za podawanie wyników.
Jestescie jedyną stroną, która to robi.

00


adam ~adam (Gość)03.02.2009 18:52

Przyłączam się do gratulacji. Michał O. robi to bardzo szybko.
Ale zmiany organizacyjne w samej lidze, to wielka granda. Jak tak dalej pójdzie, to za rok w lidze zostanie Jacek Ł. i jego Browary. I Browary zostaną mistrzem.
Panie Jacku, pan nie jest Bogiem tej ligi, zmiany były porażką, jaki podział, na jakich zasadach??? My za to płacimy kupę kasy...

00


amadeo ~amadeo (Gość)05.02.2009 11:58

Mnie bardziej od podziału na grupy drażni beztroska sędziów
i ich widzimisie ... czasami mam wrażenie ,że lubią tą drużynę a tej na przykład nie lub też tego piłkarza ...itd nie powinno tak być

00


uczestnik ~uczestnik (Gość)05.02.2009 22:12

"amadeo" napisał(a):
Mnie bardziej od podziału na grupy drażni beztroska sędziów i ich widzimisie ... czasami mam wrażenie ,że lubią tą drużynę a tej na przykład nie lub też tego piłkarza ...itd nie powinno tak być


zgadzam się w 100%!

00


Piko ~Piko (Gość)07.02.2009 13:41

W jakich godzinach i kiedy są te mecze?

00


azja1996 ~azja1996 (Gość)07.02.2009 14:44

dzisiaj od godziny 15

00


tolek banan ~tolek banan (Gość)08.02.2009 10:33

"adam" napisał(a):
Jak tak dalej pójdzie, to za rok w lidze zostanie Jacek Ł. i jego Browary. I Browary zostaną mistrzem.

Śmieszny jesteś. Powinny być 2 ligi i z tym się z Tobą zgodzę

00


cacuch ~cacuch (Gość)08.02.2009 15:09

dokladnie, dwie ligi maks, w koncu takie dzielenie nie ma sensu, tzw druga i trzecia liga stoja na tym samym poziomie, druzyny ktore tam graja reprezentuja podobny poziom i to kto zostal a kto "spadl" jest czystym przypadkiem

00


kamil ~kamil (Gość)08.02.2009 21:17

nie zgadzam się moim zdaniem niektóre drużyny z I ligi grają gorzej od niektórych drużyn z II ligi...czystym przypadkiem jest obecność niektórych drużyn w I lidze...

00


cacuch ~cacuch (Gość)10.02.2009 13:07

Podaj przykład? Weżmy pod uwagę taki Autoperfekt, drużyna która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, podnosi się i co więcej z Barwilem- aktualnym mistrzem wygrywa na półtorej minuty przed końcem, zgadzam się mecz kończy się remisem, ale jak podkreśliła nasza nowa "pani komentator" w piotrkowskich wiadomościach był to najlepszy mecz weekendu...

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat