metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)18.01.2023 07:11

Przypominam, ze na jutrzejszym protescie każdy z PO, PiS i PSL będzie niemile widziany..

159


do radnej bezradnej ~do radnej bezradnej (Gość)18.01.2023 11:23

My na pani wiece nie przychodzimy więc na nasz w czwartek też proszę nie przychodzć nikt Pani ,ani pana Janika nie zaprasza.Innych ugrupowań politycznych też sobie nie życzymy.Proszę to uszanować bo będzie awantura.

107


Jest ok. ~Jest ok. (Gość)18.01.2023 11:38

Najlepszy ten Dziadek w okularkach,

24


an ~an (Gość)18.01.2023 09:21

Cytuję Panią Marlenę -przejście na gaz jest zasadniczym błędem.Przecież to pani formacja PO lansowała jedyne ekologiczne źródło ogrzewania i nim był właśnie gaz ziemny .Kto popierał budowę nord stream 1-2 właśnie pani partia PO wraz z Niemcami a teraz gaz jest za drogi i jest be.Co pani bredzi? Pani się tylko wydaje że pani mówiła .Rok wyborczy i po prostu lans własnej osoby i szukanie poklasku wśród utyranych mieszkańców.

249


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)18.01.2023 11:57

A nie mówiłam No właśnie pani Marleno nie trzeba było mówić tylko trzeba było działać A pani teraz wyskakuje jak Filip z konopi i mówi że pani jest wszystko wiedząca a jaki efekt jest pani pracy i wiedzy

1411


Robson ~Robson (Gość)18.01.2023 11:55

Dziwne jest to, że przed samym protestem zaczęli grzać pełną mocą aż rurki w łazience parzą. Pewnie chcą pokazać ja duże ilości gazu idzie na ogrzanie, a za jakiś czas znów będą grzać mocą na poziomie 60-70% aby zaoszczędzić, cwaniaki. Odkąd pamiętam nigdy tak mocno nie grzali, więc jest to ich zagranie aby przedstawić duże zużycie gazu. Robią nas cały czas w konia i myślą, że my mieszkańcy damy się na to nabrać.

160


wstyd ~wstyd (Gość)17.01.2023 23:16

Jaki bezczelny typ ,dziś mówił że popiera protest i zawsze jest tam gdzie się dzieje coś niedobrego dla mieszkańców ,pytam co Pan robił przez tyle lat rządzenia , gdzie Pan był ,że teraz z dnia na dzień żyje się mieszkańcom tak bardzo ciężko .

262


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)18.01.2023 07:14

Miłość do Jarka kosztuje- skierowane do emerytów i rencistów

1410


nie mówiłem ~nie mówiłem (Gość)18.01.2023 10:27

"A nie mówiłam...?" - że to najbardziej nieudolny Magistrat. Lecz "Mohery" niech nie płaczą, bo to Oni go przecież wybrali ...............

1411


Baraniorz ~Baraniorz (Gość)18.01.2023 13:36

Pani Marleno bardzo ładnie Pani wygląda

811


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat