metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kali ~kali (Gość)09.05.2016 18:29

Takim kierowcą powinni robić badania lekarskie i powinni zdawać psychotesty.

57


kafi ~kafi (Gość)09.05.2016 16:22

ludzie prawojazdy powinni zabierac wszystkim po 50sce a powinni dawac balkony z karitasu

118


ef ~ef (Gość)09.05.2016 23:01

zawsze gdy jezdze po piotrkowie to zastanawiam się kto we mnie uderzy. taki tutaj jest poziom umiejetnosci prowadzenia pojazdów.

43


guru ~guru (Gość)10.05.2016 22:43

Ja ostatnio jadąc Armii Krajowej od Żelaznej widziałem jak dziadek, na oko 70 lat, jechał Matizem pod prąd od banku Pekao i gdyby gość w aucie przede mną nie pokazał mu że ma zjechać na drugą stronę to by dalej chyba w Żelazną pod prąd wjechał.
Też jestem za tym aby osoby powyżej 60 roku życia przechodziły selekcję, kto się jeszcze nadaje do kierowania a kto nie.

11


chemik ~chemik (Gość)09.05.2016 16:06

I w związku z takimi wypadkami uważam, że po sześćdziesiątym roku życia powinny być badania określające zdolność do prowadzenia pojazdu - obowiązkowe dla wszystkich. Różnie ludzie się starzeją, jeden ma 60 lat i już jest niedołężnym starcem, inny 90 i jest na chodzie. Jeżeli okaże się, że kierowca nie spełnia wymogów - zabierać prawko.
A tak mamy sytuacje, że dziadeczek żyje już w swoim matriksie, a dalej prowadzi. Spotkałem się nawet z przypadkiem, że dziadek wyjeżdżając z podrzędnej uważał, że ma pierwszeństwo - BO JEST STARSZY!!!

65


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat