metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
grzechotnikmc ~grzechotnikmc (Gość)06.07.2016 10:56

I tak wygląda zazdrość.

15


drobny pijaczek ~drobny pijaczek (Gość)06.07.2016 11:06

Dobrze że nie trzeźwy poranek..uff

81


sklave sklaveranga06.07.2016 12:07

7 pouczeń to chyba pomyłka? Taryfikator nie przewiduje takiej sytuacji. Jestem ciekawy za co kierujący pojazdem może otrzymać pouczenie? No tak Dobra Zmian rozsiadła się w policji.
Więcej na http://sklave.manifo.com/

67


wróżka ~wróżka (Gość)06.07.2016 12:40

Te 7 pouczeń to pewnie znajomi.

102


kaisaw55 ~kaisaw55 (Gość)06.07.2016 10:49

..... ...brawo ....i zabrać się jeszcze za motocyklistów ,to co wyprawiają, to jest masakra ;;;;

234


maja ~maja (Gość)06.07.2016 14:42

.......super..i zabrać się jeszcze za rowerzystów jadących "wolno" po chodnikach i kierowców gadających przez telefon komórkowy , wszyscy czują się bezkarni !!!!!!!!!!!!!!

74


Wrrr... ~Wrrr... (Gość)06.07.2016 12:46

Cel akcji raczej jest znany wszystkim $$$$$$$$$$$$

180


Witek ~Witek (Gość)06.07.2016 15:17

Oni od siebie niech zaczną bo jeżdżą jak chcą i tak samo parkują bo im wolno ale kowalskiemu nie .sztuka jeździc tak by kolizji nie było i zagrożeń nie powodwać .przekroczona prędkośc o 10 -20km to pikus .ja mam ponad milion km wykręconych po drogach kraju bez kolizji i mandatu ale trzeba trochę mysleć co sie robi na drdze by nie powodować zagrożenia .Wszystkie te akcje mają na celu jedno zasilic budżet a resztę policjanci i urzędnicy mają to w d.........jak by zależało na bezpieczeństwie to by poprawiano drogi jak należy przykład to ronbdo sulejowskie obraz nędzy i rozpaczy tu się po nim pieszo nie da iśc i raz tam rowerem jechałem z ciekawości tak jak to pojazdy robią .Takie sa piotrkowskie drogi i chodniki garby i doły powygniatane a rowerem to duże ryzyko upadku .Gdzie są ci mądrzy urzędnicy i policjanci co tylko karac potrafią.przypominam wszystkim kierowcom w trakcie badania trzeźwosci wołac protokół badania niech piszą każdemu wtedy odechce im się stac jak kazdy tego dokumentu zażąda

130


chichi ~chichi (Gość)06.07.2016 18:59

"za wykroczenia takie jak brak jazdy w zapiętych pasach..."
a za niemanie wymaganej trzeźwości nic nie było???

50


gimbaza ~gimbaza (Gość)06.07.2016 19:21

Dwieście poszło z portfela..Mogłam sie odwołać ale było juz po fakcie.Dopiero w domu do mnie dotarło ze dostałam mandat za brak pasów a jechałam skuterem!

14


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat