metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gnacior,, ~gnacior,, (Gość)16.10.2015 21:00

szanowne władze może dać im pracę w sezonie zimowym na choć trochę spłaty alimentów niż ich zamykać choć w tym kraju lepiej zamknąć lepiej się opłaca niż dać pracę w mieście taki mamy system

30


sprawiedliwosc ~sprawiedliwosc (Gość)17.10.2015 00:18

W naszym kraju prawo jest chore !!! W normalnych krajach tatuś alimenciarz po trzech miesiącach idzie po prostu na kratę i do przymusowej pracy dopóki nie odrobi zaległości a u nas wplaca do komornika 10 zeta , macha papierkiem ze jest bezrobotny a chate , fure i wczasy to pewnie mopr mu funduje no bo kto i tak egzekucja należności trwa latami

42


kurier ~kurier (Gość)16.10.2015 15:22

A gdzie na tej liście były kierownik jednej z firm kurierskich z Sulejowskiej w Piotrkowie?wisi grubą kasę byłym pracownikom,ex-partnerkom i ich dzieciom(ślubnym i nieślubnym) kilkaset tysięcy.Stracił firme,mieszkanie,ale nadal sie lansuje ze swoim "szczęściem".Jest jednak powiedzenie-każdy kij ma dwa końce panie A.W.!!!

74


ktos ~ktos (Gość)17.10.2015 16:03

tak to jest jak cale zycie frajerzy na budowach lub wykończeniach dają prace bez zatrudnienia nie pytają o nic gdyby zatrudniali wszędzie to żaden z alimenciarzy by nie mógł podjąć pracy na czarno bo komornik zaraz by wszedł na pensje i zabrał kase a tak robia na budowach caly miesiac maja po 5 kola na miesiac i sie dobrze bawia ;/ niech wszędzie zatrudniają na umowy jakieś to każdy z nich skończył by pod mostem bez pracy to by bylo sprawiedliwe

31


Antoni ~Antoni (Gość)16.10.2015 22:33

To pokazuje jaki jest CHORY POLSKI SYSTEM przyznawania alimentów. Człowiek nie ma z czego płacić ale orzeka mu się wysokie alimenty. Tak to jest sprawiedliwe i nie daje do myślenia że tylko na liście są sami faceci bo panie to jakoś nie są obciążane alimentami albo tak solidnie płacą. !!!!

33


placek ~placek (Gość)17.10.2015 07:25

DługI !!
Zarabiałem 3000 płaciłem 800 zł na dzieci , zmieniłem robotę i zarabiam 1300 i alimentów mam 800
Pozdrawiam alimenciarzy ,he,he

33


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat