metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Lesina23 Lesina23ranga19.01.2015 16:05

Przy przejściach dla pieszych przydały by się kamery;) od razu wiadomo by było czy ktoś wtargnął na pasy czy wszedł po ludzku.

212


\ ~\ (Gość)19.01.2015 17:54

To nie do pomyślenia ... !!!

80


Tartu Tarturanga19.01.2015 21:15

Powinno być jak na cywilizowanym zachodzie - pieszy zbliża się do przejścia, kierowca zwalnia i się zatrzymuje aby pieszy sobie spokojnie przeszedł .

105


P51 ~P51 (Gość)20.01.2015 10:40

"Tartu" napisał(a):
Powinno być jak na cywilizowanym zachodzie - pieszy zbliża się do przejścia, kierowca zwalnia i się zatrzymuje aby pieszy sobie spokojnie przeszedł .


Ale nie żyjemy w cywilizowanym kraju. Policja łapie okresowo na radar na prostych odcinkach dobrych dróg. Inne czynności prewencyjne są jej obce...;->

110


luzik luzikranga11.02.2015 19:14

Niektórzy się ucieszą, że to o mnie chodzi. Inni pójdą pić, że się nie udało.
Wracam. Siadać już mogę, prawa dłoń też już raczej sprawna.
Pisać można, chociaż - z przerwami. Za trzy tygodnie może zacznę chodzić. Szykujcie formę, ha, ha, ha!
Pozdrawiam.

20


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)11.02.2015 19:23

W takim razie życzę szybkiego powrotu do pełni zdrowia.
No i kto by pomyślał, że dziś tu piszemy, a jutro sami możemy być bezimiennymi bohaterami tutejszych artykułów? Oj, life is brutal...

30


tutaj tutajranga11.02.2015 19:28

Luzik, po chleręeż łaził na ten statek?!

20


Piotrkowianin Piotrkowianinranga11.02.2015 20:36

Wracaj do zdrowia, luziku!
A nie sądzisz, że może to był zamach na Ciebie?

10


tutaj tutajranga11.02.2015 21:59

Co, tam, luzik twarda sztuka. Kiedy byłam łaskawa złamać sobie kość ramieniową, a, szczęśliwie, nie założono mi gipsu (dziękuję, doktorze), to było przesrane kilka tygodni w bólu i niemożności spania.
Ale, dzięki temu, odzyskałam zupełną sprawność.
Gips oznaczałby był zanik mięśni i niemożność normalnego funkcjonowania później.
Cierp, luzik, kiedy na Ciebie padło. I dawaj znać, jak idzie.

30


zet-or ~zet-or (Gość)12.02.2015 00:07

Luzik? A więc moje podejrzenia były słuszne: 50-latek. Po tych jego wpisach można było się domyśleć, że to starzejący się gościu z obumierającymi komórkami...

02


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat