metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
adler ~adler (Gość)09.09.2013 18:28

Gratuluje sukcesu!!! Należało się FUKSowi za to co robili od 2006 roku dla siatkówki w naszej gminie. Brawa dla trenerów za przyciągnięcie młodzieży i społeczną pracę dla niej. Pozdrawiam!
P.S. Czy partner projektu Młody Sulejów dla Pokoleń jest wreszcie zarejestrowanym stowarzyszeniem? Najwyższy czas chyba zacząć działać na "szerszych wodach"

00


luzik ~luzik (Gość)09.09.2013 10:45

Gratulować i cieszyć się !!!
Gratulować, bo FUKSiarze nie ograniczyli się do zwykłego "żebractwa" (niestety, brak mi w tej chwili odpowiedniejszego słowa), a wykazali się pomysłowością i zaradnością.
Cieszyć się, bo część FUKSiarzy, to działacze młodego Sulejowa. Może zaczynają wreszcie dorastać do aktywnego i rzeczowego działania ???

00


wapniorz49 ~wapniorz49 (Gość)08.09.2013 16:12

To bardzo ważne dla naszej gminy, że na tych nowych salach będzie miał kto szkolić młodzież.

00


może tak ~może tak (Gość)08.09.2013 16:44

Może tak więcej szczegółów, bo cały czas piszecie władze klubu i Fundacja PZU. Napiszcie konkretnie z imienia i nazwiska kto z władz klubowych i decyzyjnych Fundacji PZU stoi za tą decyzją. Kto konkretnie przyczynił się do pozyskania tych pieniędzy? Wydaje mi się, że sukces będzie miał wielu ojców......

00


zapraszam ~zapraszam (Gość)08.09.2013 22:16

https://www.facebook.com/uks.fuks.sulejow

00


m ~m (Gość)10.09.2013 13:03

Brawa dla Bartka Borkowskiego za zaangażowanie!

00


luzik ~luzik (Gość)12.09.2013 22:35

"adler" napisał(a):
działać na "szerszych wodach"


Bystry jesteś, ale mój komentarz to nie jest agitka za młodym S.
a na szerokiej (w głębokiej) wodzie łatwo umoczyć ...

00


xxx ~xxx (Gość)13.09.2013 00:15

z tego co wiem to trenerzy nie pracują społecznie... ale nie to jest najistotniejsze chyba
przydałoby się więcej szczegółów o tym projekcie

00


adler ~adler (Gość)13.09.2013 17:18

"xxx" napisał(a):


Podobno właśnie w FUKS trenerzy działają głównie społeczne w odróżnieniu od lokalnych klubów piłki nożnej. Ale szczegółów nie znam. Trenerom należy się uznanie, gdyż sami działacze nie tworzą dobrego klubu. A niejednokrotnie szkodzą działalności sportowej i wychowawczej.

00


xxxx ~xxxx (Gość)14.09.2013 00:09

to na co wydają pieniądze jeśli wszyscy pracują społecznie?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat