metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Frog ~Frog (Gość)12.12.2022 21:55

Uwažajta że w razie czego zapłace wam 3tyśie.Taki...

42


Nie przyjąłbym! ~Nie przyjąłbym! (Gość)12.12.2022 20:30

"niedokładnie odśnieżonym pojazdem grozi mandat w wysokości 3000 złotych"
halo halo co to znaczy niedokładnie?? Jeśli będzie leżało 1,5,7, czy 12 cm śniegu na dachu? Albo masce? A może Tylnej lewej szybie? Ludzie, każda papuga was z tego wybroni. Brak dokładnych danych i przepisów daje pole do popisu przed sądem.

42


Kaleka ~Kaleka (Gość)13.12.2022 07:10

Niech się wezmą za odśnieżanie chodników, ten który tym zarządza już powinien stracić pracę. Wypadałoby posypać, ale po co, niech ludzie się łamią. Dziękuję za potłuczone kolano, kręgosłup i naderwane mięśnie. Nie pozdrawiam.

100


ZXZXZX ~ZXZXZX (Gość)13.12.2022 08:39

Tak z ciekawości ................ jakie kary za połamane ręce, nogi, potłuczenia oraz przypadki śmiertelne powstałe z powodu nie odśnieżonych chodników, przejść, ulic itd. itd. itd. Za "połamańców" ogólnie mówiąc odpowiada Państwo ...........i nic. Gdzie kary ? ? Najlepiej odpowiedzialność zrzucić na drugiego.

90


Daszek 2018 ~Daszek 2018 (Gość)13.12.2022 08:54

Najłatwiej mandatować kierowców bo przecież posiadanie auta to luksus nad luksus i bogactwo. Cześć oczywiście przepisów dla bezpieczeństwa. A może tak pieszych przechodzących bez odblaskow i z telefonem .... Ale przecież na czole nie Mają peselu więc jak ?!!?

42


235tweggsdg ~235tweggsdg (Gość)13.12.2022 09:59

3 tysie - za nieodśnieżone auto, 10 lat za beczkę kiszonej kapusty.
gdzie ja żyję ? u kima jest chyba luźniej.

62


wojciech ~wojciech (Gość)13.12.2022 14:52

Poproszę o definicję niedokładnie odśnieżonego auta. Co to oznacza ? Czy jeden płatek śniegu na masce oznacza "niedokładnie " ?

82


Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)12.12.2022 18:44

Policja to społeczny wróg są wyjątki bo są poczciwi policjanci i niczego nie widzą. Dziś rano osobówką z trasy wracałem cały tył biały tablic nie było widać światła aby co to siła natury nic się na to nie poradzi i niech by spróbował jeden z drugim się czepić .

63


Andrzejmasztalerz ~Andrzejmasztalerz (Gość)13.12.2022 17:16

Mój tata jest policjantem i mówi że wam tak dobrze, nauczcie się odśnieżać auta mówi.

24


łazarz ~łazarz (Gość)12.12.2022 23:17

i właśnie dlatego nie mam i nie chcę mieć dzieci, Boga przeklinam że musiałem się urodzić w tym wariatkowie, nie pozwolę by potencjalna istota cierpiała rodząc się w tym chorym kraju i ogólnie świecie pod butem tych zaprzedanych chciwych złodziejskich polityków którzy są na smyczy minionków masonków, których agendą jest stworzenia społeczeństwa tylko głównie biednych i nielicznych bogatych, ze znamieniem bestii wirtualną gotówką i pod totalną kontrolą. Śmiejcie się, do woli, to i tak nastanie szybciej niż myślisz

54


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat