3 maja to jest święto kościelne czy państwowe? No i od kiedy to Polska stała się państwem kościelnym a episkopat jest przewodnia siła narodu!
Brawo Panie Chojniak, ludzie nie mają pojęcia , że konstytucja 3-go maja była zarodkiem dzisiejszej demokracji, możliwości swobodnej wypowiedzi, posiadania poglądów takich czy innych i nie bycie za to prześladowanym. Tylko jednej grupie nie po drodze z Konstytucja, gwarantem jednego prawa dla wszystkich członków społeczeństwa!. Podobnie jak z MORDEM KATYŃSKIM na tysiącach polskich oficerów, który zszedł na drugi plan bo ludzie podniecają się bieżącą polityką ,katastrofą lotniczą w Smoleńsku! Jak widzimy(dzisiejsza polityka) ważniejsza jest od tej jednej z największych tragedii narodowych, wymordowania tysięcy przedstawicieli Polskiej inteligencji!
Czy ucho pielgrzym( wierzacy inaczej)bedzie brał udział w uroczystościach?
A tamci zniszczyli kraj i zrobili z nas drugich chińczyków. Magazyny i montownie.
Czy ucho pielgrzym( wierzacy inaczej)bedzie brał udział w uroczystościach?
Jakim prawem kk świętuje rocznicę uchwalenia konstytucji jak w tych czasach był jej gorącym przeciwnikiem bo tracił niewolników-chłopów do pracy w swych majątkach.
Ares - Jaruzelski też tak mówił . Na łożu śmierci jak zobaczył Panią z kosą , to skomlał o księdza .Pamiętaj.
msza msza ale majówka - majówka , a gdzie grill kiełbaski i piwo no i tańce.
Przecież w mieście jest koalicja z SLD, to dlaczego nie rozpocząć wspólnym pochodem Prezydenta z koalicjantami?
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!