metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
suninstal suninstalranga01.11.2014 23:01

Apeluję do wszystkich urzędników w tym prezydentów Piotrkowa Trybunalskiego, obniżcie swoje uposażenia do średniej krajowej a miasto zacznie pięknieć i się rozwijać. Jeśli akceptacja mojego apelu nie jest możliwa to proszę przy każdym imieniu i nazwisku urzędnika w każdym pokoju były tablice z Waszymi imionami i nazwiskami, piastowana funkcja oraz wytłuszczonymi literami otrzymuję uposażenie miesięcznie: I tak w kolejności od króla:
Krzysztof Chojniak- 13tys 373 zł miesięcznie
Andrzej Kacperek - 12 tys 614 zł miesięcznie
Adam Karzewnik - 12 tys 326 zł miesięcznie
Szczegóły oświadczeń poniżej:
http://www.bip.piotrkow.pl/index.php?idg=4&id=1405&x=131&y=87
Co ciekawe tylko kilku szlachciców wprowadziło dane typowo urzędowo czyli czcionką drukarską. Większość celowo nagryźmoliła jak przedszkolaki, ponieważ zapewne z wielkim bólem szło pisanie i ręka drżała dlaczego to szlachta ma się spowiadać chołocie.

110


baczny obserwator ~baczny obserwator (Gość)02.11.2014 06:24


ale rzeczywiście że gościa poniżej ludzie na cmentarzu unikają obserwowałem to dobre 20 minut

70


expiotrkowianin ~expiotrkowianin (Gość)02.11.2014 09:04

"OVK" napisał(a):


Wspieram kwestę każdego roku. Łącznie w ciągu ostatnich dwóch lat wpłaciłem ok. 50 zł. Każdy z moich znajomych - podobną sumę. Gdybym wiedział, że taki ktoś (bo człowiekiem tego się nazwać nie da) robi przy tej okazji politykę, nie wpłaciłbym ani grosza. Dno dna ten karierowicz szydłowsko-piotrkowski.

80


domyślny ~domyślny (Gość)02.11.2014 10:26

"OVK" napisał(a):
Stoi taka bidula,łeb spuszczony,wszyscy go omijają jak trędowatego albo z ebolą....no ale co się dziwi,zapracował sobie na to.


Ciekawe, czy Pan Dyrektor (wybrany w konkursie!), przed zwrotem puszki wsunął tam ukradkiem, z ciężkim sercem, kilka banknotów, aby nie wypaść źle???

90


Nie głosuję na Chojniaka ~Nie głosuję na Chojniaka (Gość)02.11.2014 13:36

"suninstal" napisał(a):
Krzysztof Chojniak- 13tys 373 zł miesięcznie
Andrzej Kacperek - 12 tys 614 zł miesięcznie
Adam Karzewnik - 12 tys 326 zł miesięcznie


Dodaj do tych pensji 13 pensję.

71


expiotrkowianin ~expiotrkowianin (Gość)02.11.2014 14:29

Rafał winien sięgnąć po taktykę Johna Godsona z Łodzi. Praca jako pucybut w kampanii jest strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza biorąc pod uwagę predyspozycje pana Cz.

71


slave ~slave (Gość)02.11.2014 18:31

"Nie-glosuje-na-Chojniaka" napisał(a):

No pewnie bo Rozpędkowa to będzie za 1000zł prezydentem buhaha.

21


wracając do tematu ~wracając do tematu (Gość)03.11.2014 03:41

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat