"21-letni piotrkowianin odpowie za rozbój (...) zatrzymali młodego mężczyznę podejrzewanego o rozbój na swoim rówieśniku. Sprawca uderzył 20-latka"
20-latek i 21-latek to rówieśnicy?
Nasze Stare Miasto jeszcze długo nie będzie się kojarzyło z miejscem do spacerowania, zwiedzania, spędzania czasu w kawiarniach, tak, jak to bywa często w innych miastach ;)
"...Krzysztof Chojniak. - Chodzi o osiągnięcie dwóch celów. Pierwszy to stworzenie jak najlepszych warunków do zamieszkiwania w Piotrkowie z myślą o młodych małżeństwach. Drugi cel to zmiana oblicza Starego Miasta i Podzamcza." - widać, że drugi cel pokazuje już swoje oblicze. Młodzież na Starym Mieście.
Miasto powinno zatrudnić profesjonalną agencję ochrony by patrolowała teren Starego Miasta i zapewniała bezpieczeństwo mieszkańcom i turystom.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!