metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
miwszkaniec II ~miwszkaniec II (Gość)08.03.2015 09:08

proszę odwiedzić Kasztelańską

30


okok ~okok (Gość)08.03.2015 09:14

a jeszcze dodam do poprzedniego komentarza, dla przykładu, że na ul. Pawłowskiej mieszkańcy wypychali karetkę z błota. Tam trzeba zrobić drogę. To wielki egoizm, żądać lepszej drogi, od tej którą się ma, podczas gdy inni się topią w błocie, ie mając nawet chodnika. Trochę przyzwoitości!!!!!!

51


czytelnik ~czytelnik (Gość)08.03.2015 10:05

faktycznie droga jest fatalna, można koła sobie pourywać, czasami tam odwożę znajomego

40


okok ~okok (Gość)08.03.2015 09:14

a jeszcze dodam do poprzedniego komentarza, dla przykładu, że na ul. Pawłowskiej mieszkańcy wypychali karetkę z błota. Tam trzeba zrobić drogę. To wielki egoizm, żądać lepszej drogi, od tej którą się ma, podczas gdy inni się topią w błocie, ie mając nawet chodnika. Trochę przyzwoitości!!!!!!

53


czytelnik ~czytelnik (Gość)08.03.2015 12:40

najprościej komentować i nic nie robić, jak zawsze licząc na to, że preferowani są ci, którzy czekają na gotowe. Wiadomo, że wiele dróg w naszym mieście jest w złym stanie, ciekawe jakie są kryteria wyboru dróg do remontu?

20


maz ~maz (Gość)08.03.2015 13:24

Jechałem Kasztelańską i pomyślałem,że gdyby zrobili sami tyle co ci z Jarzębinowej, to przejazd byłby bezpieczny

30


Anitka ~Anitka (Gość)08.03.2015 15:08

No więc nogi za pas i chodzić po urzędach jak pani Agnieszka. trwało to 3 lata,ale coś sie dzieje. Sama kobita chodziła wyrzucali drzwiami to oknem wychodziła. wierzcie wiem co piszę.

30


Katarzyna K. ~Katarzyna K. (Gość)08.03.2015 19:57

Jest to jedna z niewielu ulic, która jest systematycznie odśnieżana przez mieszkańców zimą, a w okresie świątecznym większość posesji jest oświetlona lampkami. Niestety rozsypujący się beton i wystające pręty psują efekt i starania mieszkańców Jarzębinowej.

21


okok ~okok (Gość)08.03.2015 08:49

są gorsze drogi w mieście. Tą można chociaż przejechać i nie zakopać się.
A idąc tą drogą według której 20 rodzin, ma mieć drogę, a 6 rodzin, to już nie, to powiem, że lepiej zrobić ul. Dmowskiego przy Armii Krajowej. Z tego skrzyżowania korzysta 200 rodzin z miasta i kolejne 500 z powiatu. Dębowa i Jarzębinowa może poczekać.

71


mix mixranga08.03.2015 13:03

Zazdroszczę, chciałbym mieć taki dojazd do mojego domu.

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat