metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)06.10.2022 11:16

A ja sie pytam,gdzie jest policja jak kierowcy aut notorycznie przejezdzaja skrzyżowania na vzerwonym,wymuszaja pierwszeństwo na przejsciach dla pieszych,wyprzedzaja na podwojnej ciaglej,parkuja na sciezkach rowerowych.Mozna tak wymieniac dlugo.Odczep sie od pieszych i rowerzystów,bo to kierowcy aut generuja wiekszosc wypadkow na drogach i to oni sa zagrożeniem dla pozostałych uczestników ruchu drogowego.

26


Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)06.10.2022 21:04

To nie prędkość jest zagrożeniem . Ostatnio obserwowałem Piotrków kręcą się gliny bez celu trują środowisko i polują na naiwnych kierowców. czy to jest dbanie o bezpieczeństwo a no nie. Tego samego dnia przed 4 przejściami dla pieszych są zaparkowane auta tuż przy przejściu jednak patrole są ślepe bo jak można zauważyć pieszego gdy wszedł na pasy z za busa do tego drogi w mieście dziura dziurą pogania policja też tego nie widzi. na drodze Piotrków przez Meszcze wszędzie jest ograniczenie do 10 ton a jednak jeżdżą tu ciężarówki i TIR-y to samo droga techniczna ona jest dla rolników i osobówek a policji jak nie było tak nie ma.
Od tego jest trasa ale ciężarówki omijają bramki na trasie i nie płacą za przejazd

21


go?ć_piotrkowianin ~go?ć_piotrkowianin (Gość)07.10.2022 08:28

To jest oczywista wina rodziców, którzy są dumni ze swoich potomków kaskaderów. A młodzi gdy wsiądą do wypasionych fur, sprezentowanych im przez nowobogackich szaleją na drogach i ulicach, bo co, nie wolno im? Takie to jest wychowanie, nieliczące się z innymi ludźmi.

41


Dr. HOUSE ~Dr. HOUSE (Gość)07.10.2022 04:33

Mnie bardziej denerwują mameje jadące 30km/h tam gdzie można spokojnie jechać te 50.Za to powinni walić mandaty bo to szału idzie dostać jadać za takimi ślumokami.

32


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat