metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
klet ~klet (Gość)22.08.2008 16:48

Chwila widzę tu absurd: grozi mu za kradzież i pobicie 12 lat !!!, a prymityw, który zabił chłopaka w Budkowie nie zostanie skazany !!!
Witamy w Polsce

00


gabri ~gabri (Gość)25.08.2008 23:24

Świetnie...to znaczy że wychodząc na miasto w nocy mam się martwić i obawiać, czy wrócę cały i zdrowy??takie nygusy szybko powinny dostać nauczkę i to solidną, żeby na przyszłosć zamiast bic i okradać powiedziały ładnie drugiej osobie "dobry wieczór". czy to kosztuje??no własnie nic...

00


Michau ~Michau (Gość)26.08.2008 01:06

Hmm... A weź tu człowieku teraz tak jak np. ja noś w nocy przez rynek sporą sumę pieniędzy i pare gadżetów... Jak ja sie ciesze za kazdym razem gdy dojde do domu... Powywalać z rynku i okolic zamku wszystkie mendy i rumuny i zrobić jakieś normalne bloki i ulice... Nawet w dzień ciężko jest przejść i nie zostać bez powodu wyzwanym od ku**y je****j albo zaczepionym przez skacowanego smroda proszącego o 3.20 na "chleb"

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat