metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
workrt ~workrt (Gość)21.10.2014 17:30

To prawda ze jest niepelnoletni ale przeciez rodzice za 15 latkiem tez nie beda chodzic. Trzeba miec troche oleju w glowie

51


Koleżanka Przyjaciółki chłopaka ~Koleżanka Przyjaciółki chłopaka (Gość)21.10.2014 17:59

"assa" napisał(a):

Znam go osobiście, ale nie na tyle, żeby nazywać się jego przyjaciółką lub coś, więc się tak podpisałam. Przynajmniej znam go lepiej od ciebie, on się przyjaźni z moją przyjaciółką, i nie raz się widzieliśmy, zresztą nie muszę się tłumaczyć obcej osobie, która pewnie nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji . Nara .

23


lol ~lol (Gość)21.10.2014 18:03

to mój brat spadł

40


a wy byliście lepsi ? ~a wy byliście lepsi ? (Gość)21.10.2014 18:05

Sami kiedyś biegaliście po dachach, a sie doczepiacie do chłopaka, który w sumie nie wiadomo co tam robił -,- żałosne

54


ech ~ech (Gość)21.10.2014 18:19

"JedynaMadra" napisał(a):

to po co wchodził na pustostan ???

31


walek ~walek (Gość)21.10.2014 18:23

"Kolezanka-Przyjaciolki-chlopaka" napisał(a):

-balonik mu pofrunął .A swoją drogą co on robił na tym dachu?????????-chyba gołębi nie ganiał.

30


znajoma ~znajoma (Gość)21.10.2014 19:42

no wlasnie i tu sie zgadzam.trzeba miec troche oleju w glowie,chlopak ktory ma 15 lat,to na tyle jest dorosly ze powinien wiedziec ze po takich stromych dachach sie nie chodzi czy tam biega,tym bardziej ze byl dach mokry od deszczu.tak naprawde nie wiadomo jak tam bylo,czy on biegal czy chodzil po tym dachu,jaka jest prawda to tylko on wie i jego koledzy.chlopak ma duzo szczescia bo w innym przypadku mogloby sie to dla niego zle skonczyc.zycze mu szybkiego powrotu do zdrowia choc osobiscie nie znam chlopaka,ale nie popieram jego zachowania,i wszyscy WY jego rowiesnicy nie robcie podobnych glupstw,nie jestem od pouczania was bo od tego macie rodzicow,ale znajdzcie sobie jakies inne i normalne rozrywki na wolne dni od szkoly,niz chodzenie po opuszczonych kamienicach lub chodzenie po dachach,owszem kazdy jest mlody i robi rozne glupstwa,tez sie chodzilo po dachach ale nie po takich,tylko komorkowych,ale nawet po tych odradzam wam chodzic.trzymajcie kciuki za kolege,zeby jak najszybciej wrocil do zdrowia i mogl z wami jeszcze nie raz zagrac w pilke.

61


sopel ~sopel (Gość)21.10.2014 20:30

a ja znam ten dach bo 30 lat na tym podwórku mieszkałem i nie raz z kolegami się coś odwalało ale żaden z nas nigdy się nie odważył na ten dach wejść. żal mi chłopaka ale za swój głupi czyn czy jak to nazwać ponosi kare i to bardzo wysoką. szybkiego powrotu do zdrowia

71


brat ~brat (Gość)21.10.2014 22:06

Co wy mozecie wiedziec o mojej rodzinie??? Ludzie ogarnijcie sie. Patologie to moze ty masz. A ty widzialas i nie moglas zglosic tego ze biegaja po dachu??? Kazdy z was taki madry ciekaw jestem jakby to waszemu dziecku by sie stala krzywda co by bylo. Nie oceniajcie jak nie znacie.pamietajcie ze kazde z was bylo dzieckiem!!!!

33


brat ~brat (Gość)21.10.2014 23:17

Ludzie ogarnijcie sie!!! To jest moj brat. Nie wiesz to nie oceniaj. Bo sam masz w domu patologie. Oceniaj swoje dzieci. A jak nie masz to sie udzielaj. Zajmijcie sie swoim zyciem. A co do rodzicow sami jestescie rodzicami i pilnujecie swoje dzieci tak jak ktos tu wymienil na smyczy??? Kazdy z was byl dzieckiem i wie co to znaczy. A ty widzialas podobno jak biegal ktos po tym dachu czemu nie zaalarmowalas??? A teraz sie wypowiadasz na jego temat. Zalosne.

33


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat