metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
dzooony dzooonyranga17.05.2016 10:03

Moim zdaniem ulica zrobiona jest za wąska, ale to tylko moje zdanie.

250


Kazik ~Kazik (Gość)17.05.2016 10:22

Ulica wąziutka - tragedia. Ale przed kościołem chodnik szerszy niż ulica. Kto to wymyślił. Aż takiego ruchu pieszych nie ma przecież na Śąskiej

190


benek_11 ~benek_11 (Gość)17.05.2016 11:04

nieporozumienie z tą szerokością ulicy.

160


? ~? (Gość)17.05.2016 11:12

Dlaczego zwęża się wszystkie ulice w mieście? Kto wymyślił takie normy szerokości ulicy? Nieporozumienie. Chłop będzie jechał ciągnikiem 20 km/h i korek gwarantowany.

150


ja już trenuję na rowerze ~ja już trenuję na rowerze (Gość)17.05.2016 11:14

To piotrkowianie z Milejowa, Longinówki, Janówki, Zalesic i Witowa będą mieli przechlapane, a właściwie prze....ne. Następną potrzebną i ważną inwestycją, to będą parkingi na obrzeżach metropolii i tam ziomale będą się przesiadać do komunikacji miejskiej, ewentualnie zainwestują w rowerowe bagażniki i od parkingu pedałowanie. Zdrowo i ekologicznie. Nasze władze to jednak nie w kij dmuchał, przewidujący jak nie przymierzając Pan Prezes Jarosław Kaczyński.

121


ares1 ~ares1 (Gość)17.05.2016 11:14

Dziwicie się czemu przed kościołem chodnik jest szerszy??? No bo Nasz Pan Prezydent uwielbia katabasów i dla nich zrobi wszystko. Sprawdźcie inwestycje miasta wokół kościołów a przekonacie się o czym piszę :)))

171


rowerzysta ~rowerzysta (Gość)17.05.2016 11:37

Drodzy piotrkowianie, z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że po zakończeniu tego remontu ulica zostanie zamknięta dla ruchu kołowego i Śląska, od kościoła do Sulejowskiej będzie ścieżką rowerową w kierunku stawu Bugajskiego. Z rowerowym pozdrowieniem.

122


majac ~majac (Gość)17.05.2016 13:13

Drodzy piotrkowianie, robimy to dla was i z waszyc pieniedzy. Bo kochamy.
.

110


oBSERVEr ~oBSERVEr (Gość)17.05.2016 13:52

250 metrów ulicy robione 12 miesięcy i już finisz. Jak widać na zdjęciu prace zlecono "Brygadzie Rogala" - gdzie jeden robi a reszta się op............... .
Ciekawe kto odda kierowcom wydane pieniądze za naprawy zawieszeń. Niektórzy musieli jeździć tamtędy do pracy podczas całego remontu.

98


wesoly ~wesoly (Gość)17.05.2016 11:06

Witam.Bardzo dobrze ze zrobiono te ulice,w trakcie jazdy okaze sie czy jest wszystko ok,Teraz czas na super rondo Sulejowskie ,ktore jest wizytowka miasta.Stan ,oznakowanie poziome wszyscy wiedza jaki jest.Znajomi z Kielc byli zalamani stanem,twierdza ze jest to najgorsze rondo w Polsce?.

171


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat