metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Luca ~Luca (Gość)16.11.2013 22:15

Bohaterom cześć i chwała. Bardzo się cieszę,ze 2ka emituje teraz "Czas honoru" . Młodzież może dowiedzieć się teraz więcej o naszych cichociemnych bohaterach. Pozostaną na zawsze w naszych sercach

00


Popoooo ~Popoooo (Gość)16.11.2013 22:24

Lepiej późno niż wcale......

00


Luca ~Luca (Gość)16.11.2013 23:04

pozdrawiam pan Sebastiana z TPSu, którego uczniowie zdobywaja wszystkie nagrody w tego typu konkursach. Brawo !!! Tak trzymać

00


artek ~artek (Gość)17.11.2013 09:35

Bóg Honor Ojczyzna !
Wolna Polska dzięki Ofiarności Prawdziwych Patriotów Poległych w Walce z okupantem.
Co tam robi żydokomuna ? Wstyd by na takiej uroczystości przedstawiciel sowieckiej schedy był.

01


expiotrkowianin ~expiotrkowianin (Gość)17.11.2013 09:53

Jestem absolwentem II LO i cieszę się, że Trybus został w końcu doceniony. Dotychczas znany był tylko grupce hobbystów. Niemniej - denerwuje mnie, że na zdjęciach zamiast zaszczytnych gości widzę karierowicza Rafała Cz., człowieka niegodnego czyszczenia tej tablicy a co dopiero odsłaniana.

00


ja ~ja (Gość)17.11.2013 11:33

Panie "expiotrkowianin"
Czuję się w obowiązku powiadomić Pana, że na zdjęciu załączonym do tego artykułu znajdują się zaszczytni goście, tj. Pan Leszek Trybus z najbliższą rodziną.
Pozdrawiam

00


JS ~JS (Gość)17.11.2013 13:22

Zręcin (woj. podkarpackie) dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się w Piotrkowie Trybunalskim do złożenia hołdu naszemu rodakowi, bohaterowi na każdy czas.
http://www.zrecin.vgh.pl/news.php

00


uczestnik ~uczestnik (Gość)17.11.2013 14:42

Na zdjęciu od lewej - prezydent miasta - Krzysztof Chojniak, Zbigniew Mroziński - wieloletni przewodniczący piotrkowskiej Solidarności, tuż za nim dr nauk med. Barbara Szaruga - córka Adama Trybusa, następnie jego wnuk oraz odsłaniający tablicę prof. Leszek Trybus, syn bohatera.

00


expiotrkowianin ~expiotrkowianin (Gość)17.11.2013 14:53

"ja" napisał(a):
Czuję się w obowiązku powiadomić Pana, że na zdjęciu załączonym do tego artykułu znajdują się zaszczytni goście, tj. Pan Leszek Trybus z najbliższą rodziną.


A na górnym Rafał Cz.

00


piotrkowianin70 piotrkowianin70ranga17.11.2013 15:21

expiotrkowin ale piszesz bzdety. Na górnym nauczyciel niemieckiego z II LO i jedna z nauczycielek. ŚLEPOTA!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat