FORUM » img
metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ehhh ~ehhh (Gość)26.02.2015 21:40

Przestań pompować kasę tylko w Rozprzę i zajmij się innymi miejscowościami. We wsiach brakuje oświetlenia, chodników. Woda zalewa pola, bo nie czyścicie rowów.Po polach łażą bezpańskie psy, śmieci po rowach wszędzie pełno. Rusz d... poza tę "stolicę" i zobacz co się dzieje??

00


Nick ~Nick (Gość)27.02.2015 20:15

Parking, ryneczek i 200m asfaltu to za mało by żyło się dobrze, mieszkańcom potrzeba kanalizacji, chodników przydało by się doprowadzić gaz do gospodarstw.

00


okok ~okok (Gość)27.02.2015 22:28

Szkoda,że redaktorka odpowiadała sama na swoje pytania. Ale ja też nie mogłem słuchać tego dukania.

00


Fantomas ~Fantomas (Gość)28.02.2015 12:13

Nieprawda, żyje się źle i to bardzo.

00


xx ~xx (Gość)28.02.2015 16:01

Panie Wójcie jest OK. Impreza goni imprezę.

00


zxc ~zxc (Gość)28.02.2015 21:15

czy tylko mnie przeszkadza ten beznamiętny głos i styl tej pani?

00


wolny rynek ~wolny rynek (Gość)02.03.2015 22:11

Dlaczego komentujemy to po raz drugi?????!!!!!! Wceśniej zamieszczono około 30 opinii i komentarzy.
Ludzie są zadowoleni bo dbam o stolicę gminy. Ja tam jestem człowieku dwa razy w roku i to przejazdem!!!! Zadbaj o inne miejscowości.
Rozprza to współpraca z powiatem - praca dla syna starosty.
Ludzie kupują działki -- a jaka twoja w tym zasługa?????? Dajesz nam na to?????, Jak nam pomagasz, nowym mieszkańcom. Nie dostałem od gminy żadnego wsparcia. Tylko maksymalnie długie terminy oczekiwania na wszystko.
Dobrze, że redaktorka pomaga wysłowić się wójtowi, bo ciężko, ciężko mu idzie.
Nic konkretnego, ciągle mam nadzieję, ja myślę, mam nadzieję.

00


gość xxx ~gość xxx (Gość)02.03.2015 22:52

Dobrze sformułowane ,,ludziom w naszej gminie żyje sie dobrze,, ale tym którzy w niej pracują.

00


norbi norbiranga03.03.2015 20:12

tak tym co pracuja w gminie to moze zyje sie dobrze a innym????raczej nie

00


sąsiad ~sąsiad (Gość)03.03.2015 20:17

Wójcie więcej odwagi aby coś zmienić. Objął Pan urząd po wójcie nieudaczniku a nadal Pan trzyma te same osoby w gminie co stary wójt. Klan i układy są w gminie codziennością. Nie pomogą jeśli nie przyniesiesz "czekoladek" a nimi kieruje sekretarz bez kwalifikacji. PARANOJA
Liczyłem ze Pan cos zmieni ale widzę ze dla Pana liczy się stołek a nie dobro mieszkańców!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat