metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~studentka21.04.2012 14:08

Czy w tym roku są organizowane jakieś juwenalia w Piotrkowie? Bo nie mogę nigdzie znaleźć informacji. Pozdrawiam.

artystycznypiotrkow.blogspot.com ~artystycznypiotrkow.blogspot.com (Gość)22.04.2012 22:27

Dobre pytanie. Też szukaliśmy informacji ale nic nie możemy znaleźć ani do nikogo dotrzeć.

cytat

Fatal Fatal28.04.2012 10:17

Moi drodzy Juwenalia odbędą się jak co roku. Zarezerwujcie sobie 17 i 18 maja. Bliższe informacje już niedługo pojawią się w mediach i na ulicach.

cytat

Zet ~Zet (Gość)02.05.2012 17:36

http://artystycznypiotrkow.blogspot.com/2012/04/juwenalia-piotrkow-trybunalski-2012.html
godz.18. koncert zespołu Monitor
godz.19.30 koncert zespołu Dobry Temat
godz. 20 koncert zespołu KaCeZet
godz.22.30 koncert gwiazdy wieczoru zespołu Sami

czyli nic ciekawego w tym roku...

cytat

(NIE)przeciętny student ~(NIE)przeciętny student (Gość)03.05.2012 21:19

Totalna klapa w tym roku... nie dość, że zespoły prawie żadne, to jeszcze tylko jeden dzień koncertów... Gdzie idzie cała ta kasa... To po prostu żałosne… „Brawa” dla samorządu studenckiego, naprawdę umiecie reprezentować interesy nas wszystkich…

cytat

zet zet11.05.2012 20:08

kiedys to bylo 3 dni juwenaliów i 3 dni swietnych koncertów a teraz ??

cytat

jaa ~jaa (Gość)12.05.2012 15:37

no cóż..ktoś kto nigdy nie interesował się współpracą z samorzadem studenckim nie wie, jaka to kasa i czy faktycznie jest taka duża;) kiedy ja byłam w samorządzie (pare lat temu) i koncerty były 2 dni, było gadanie, ze tylko 2 dni i wieszanie psów, że co to za gwiazda- Happy Sad czy Hurt. Sami też było 3-4 lata temu. Z kasą coraz gorzej, a moze ktoś kto tak na forum się udziela negatywnie, moze sam kasę ściągnie:D

cytat

Martuś ~Martuś (Gość)27.06.2012 22:40

Nie wiecie gdzie można znaleźć zdjęcia z koncertu Kacezeta na Juwenaliach?

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat