metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~...19.06.2012 12:31

Czy warto tam pojechać? Gdzie nad tym zalewem są przyjemne miejsca do wypoczynku, gdzie są jakieś punkty gastronomiczne?

xxx ~xxx (Gość)19.06.2012 21:24

Polecam bar przystan. Mozna tam wynajac tanio domki.Blisko zalewu i jest mozliwosc wynajecia roewrkow wodnych lub łódek.Polecam

cytat

ares1 ares120.06.2012 11:38

można jakiś namiar?

cytat

Gość ~Gość (Gość)12.07.2012 18:14

Ja mam telefon 600 899 940.

cytat

przpaw21 przpaw2121.07.2012 21:40

Miejsce nawet fajne. ale woda do bani syf gorszy niż na bugaju. aż żal......

cytat

kasia ~kasia (Gość)05.08.2012 22:20

sami my - ludzie - mamy na to wpływ! a tymczasem gdzie się nie obejrzę, to syf zostawiamy my sami - narzekacie, że psie kupki leżą - wolę wdepnąć w psią kupkę niż kupkę butelek potłuczonych zostawionych w krzaczunach!!! druga rzecz to pomysłowość ludzi wjeżdżających prawie do wody swoimi wypasionymi brykami, które potem trzeba wypychać. zwyczajne hamstwo i buractwo z ich strony!!! i tyle na temat wypoczynku w przyjemnym miejscu...

cytat

anra ~anra (Gość)01.11.2012 09:27

zalew ok bar przystań najlepsza golonka i pstrąg zawodowcy zalew woda czysta nawet są raki to to samo za siebie mówi ale w tym roku przez tą susze trochę mniej wody było ,problem to sami turyści którzy zapominają o śmieciach a kontenerów śmieciowych nie brakuje tylko wyobrażni zwłaszcza tym na rauszu na zbiorniku wolno pływać sprzętem spalinowym,wędkarzy nie brakuje ale nie wiem jak ryby biorą nie wędkuje.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat