metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~taki jeden21.05.2012 18:44

Przed chwilą zadzwonił telefon i miły głos przedstawił się "dzień dobry, tutaj teekomunikacja pooska nooo... SA. Czy mówię z właścicielem telefonu?"
Ponieważ znam numer z firmą o nazwie "Telekomunikacja Polska Dzień Dobry S.A.", poprosiłem o powtórzenie nazwy rozmówcy, ale trochę wyraźniej. I usłyszałem: "Telekomunikacja Novum S.A."
Podziękowałem natychmiast i poprosiłem o nieniepokojenie mnie więcej telefonami. Dlaczego? Długo by tłumaczyć. Dociekliwym podaję link: [url]http://czarnawrona12.bloog.pl/id,330836356,title,Telekomunikacja-NOVUM-SA-i-nieuczciwi-Akwizytorzy,index.html?[/url]ticaid=6e7d2
Zresztą po wklepaniu w google też można się sporo dowiedzieć.
Drodzy Forumowicze! Uważajcie z kim rozmawiacie przez telefon. WOLNO Wam się nie zgodzić na nagrywanioa rozmowy, WOLNO Wam również własną rozmowę nagrywać "do celów dokumentacyjnych".
I zapomnijcie w rozmowach telefonicznych, że istnieje słowo "tak".
"Noo... nie wiem" - to taki salomonowy zwrot. A w ogóle - milczenie jest złotem :)

Na tym forum nie ma jeszcze odpowiedzi
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat