metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~jarema1722.01.2013 15:55

Mam propozycje, aby mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego poszli za przykładem mieszkańców Pszczyny oraz Żywca i raz na zawsze rozprawili się ze Strażą Miejską. Wystarczy zebrać podpisy o referendum w sprawie likwidacji Straży Miejskiej. I oczywiście później przyjść do urny i zagłosować. Koniec finansowania tej grupy ludzi z naszej kieszeni. Co wy na to?

moo ~moo (Gość)22.01.2013 20:32

Popieram, po co oni są? Żeby miastu kase nabijać. A po 22 nie pracują bo w łeb można oberwać.

cytat

bodzio bodzio24.01.2013 00:53

Straż Miejską w Piotrkowie należy bezwzględnie zlikwidować, ponieważ jest to jednostka rażąca brakiem profesjonalizmu i mimo istnienia od ponad 20 lat, tej amatorszczyzny nie udało się wyplenić. Wg mnie SM w tej postaci ośmiesza miasto.
http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/serwisy/8024/1655003,bez-sciemniania-czarne-chmury-nad-czarnymi-mundurami,id,t.html

cytat

krotoszyn ~krotoszyn (Gość)13.03.2013 17:44

straz miejska raczej kaci bezdomnych. ostatnio do mojej klatki przychodzilo troje bezdomnych 2 kobiety i mlody chlopak. nie pachnialo od nich ale bylo tak zimno ze nie dziwie sie ze sie tu schronili.zrobilem im nawet hetbaty i kanapki bo mi serce pekalo .powiedzieli ze jestesmy z zona pierwszymi osobami jakie zwrocily sie do nich z sercem. ale chyba bylismy i ostatnimi bo po kilku dniach ktos zadzwonil i przyjechala wlasnie STRAZ MIEJSKA ,NIE POWIEM W 100% ale widzialem tego chlopaka z rozwalonym nosem ,i byla krew w windzie . jak straz miejska ma tak chronic obywateli to ja dziekuje. do redakcji ,moze zajmijcie sie jakims sledztwem na ten temat.

cytat

mazera ~mazera (Gość)14.03.2013 08:46

potrafia tylko koty i psy ganiac i wyrzucac bezdomnych z klatek

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat