metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~naiwna24.09.2012 23:55

Opowiem wam , co mi się niedawno przytrafiło.. W sobotę 15.09 na ulicy P.O.W. zaczepiła mnie starsza zupełnie normalnie wyglądająca kobieta. Ze łzami w oczach opowiedziała mi historię , jak to przyjechała do lekarza zrobić badania , ale badanie było płatne , wiec zapłaciła za nie i brakło jej pieniędzy na powrót do Drzewicy. Bez chwili wahania ,,pożyczyłam" jej 10 zł.Babuleńka podziękowała serdecznie , obiecała pomodlić się za mnie , a zwrot pieniędzy zapowiedziała za ok miesiąc. Och , jak mi dobrze było ze świadomością spełnienia dobrego uczynku:)
Jakie było moje zdziwienie dziś , kiedy znajoma opowiedziała mi tą samą historię , tyle że sprzed roku..Babcia oczywiście nie oddaje pieniędzy, ale nie o to chodzi , to niewielka kwota - pytam jak można i to w imię Boga ???

ares1 ares125.09.2012 09:23

Babcia oczywiście nie oddaje pieniędzy, ale nie o to chodzi , to niewielka kwota - pytam jak można i to w imię Boga ???
A kto powiedział że ona jest wierzącą osobą :)))

cytat

naiwna ~naiwna (Gość)25.09.2012 10:51

Ona-Bogu dziękowała ,że mnie spotkała , poszła się modlić za mnie:) innymi słowy bardzo przedsiębiorcza,,babcia"

cytat

ares1 ares125.09.2012 13:31

"naiwna" napisał(a):
poszła się modlić za mnie:)


I pewnie za jeszcze innych których natnie :)))

cytat

Al Bundy Al Bundy25.09.2012 14:32

Młodzi wyłudzają pieniądze od starych "na wnuczka", a tutaj się przekonałaś, jak działa metoda "na babcię" :))

cytat

naiwna ~naiwna (Gość)25.09.2012 21:41

No tak.Tylko widzisz , ja już raczej nigdy w życiu nie zechcę nikomu pomóc i wcale dobrze się z tym nie czuję.
A babcię postaram się spotkać kiedyś i osobiście zawiozę ją do Drzewicy- zobaczymy ,jak sobie poradzi z powrotem do Piotrkowa..

cytat

ares1 ares126.09.2012 14:14

"naiwna" napisał(a):
A babcię postaram się spotkać kiedyś i osobiście zawiozę ją do Drzewicy- zobaczymy ,jak sobie poradzi z powrotem do Piotrkowa..


Gratuluję pomysłu :)))

cytat

Piotrkowianin Piotrkowianin26.09.2012 15:09

"naiwna" napisał(a):
A babcię postaram się spotkać kiedyś i osobiście zawiozę ją do Drzewicy- zobaczymy ,jak sobie poradzi z powrotem do Piotrkowa..

To chyba w bagażniku, żeby nie wysiadła po drodze...

cytat

One One27.09.2012 19:00

"naiwna" napisał(a):
No tak.Tylko widzisz , ja już raczej nigdy w życiu nie zechcę nikomu pomóc i wcale dobrze się z tym nie czuję.
A babcię postaram się spotkać kiedyś i osobiście zawiozę ją do Drzewicy- zobaczymy ,jak sobie poradzi z powrotem do Piotrkowa..


najgorzej jak jest z Drzewicy :D

cytat

też naiwna ~też naiwna (Gość)03.10.2012 19:24

i mnie zatkało... do mnie ta Pani podeszła na PKSie, nawet w tą samą sobotę........ ale jest to dla mnie dużym zaskoczeniem, bo ta kobieta, to starsza, schludna starsza Pani... w dodatku bardzo chciała brać adres, by pieniądze odesłać...

nie należy się tak nastawiać, że nikomu nie pomożesz... ja do takich osób mam podejście, że o te pare złotych nie zbiednieje... a jeśli Ktoś potrzebuje faktycznie, to pomozesz.. a jeśli nawet nie, to cóż... wg mnie osoby wyłudzające i żebrzące o te pieniądze tak perfidnie i tak zasługują na wspólczucie.

cytat

nala ~nala (Gość)04.10.2012 21:34

hmm

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat