metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~zonka.inspe06.03.2011 20:54

Szukam opinii na temat sal weselnych w Piotrkowie. Byliście Państwo ostatnio na jakimś weselu? Co sadzicie o Casablance na Gęsiej, Skarpie na Górnej, Agacie, Altamirze, Senatorze na Rolniczej czy jakiejś innej sali? Szukam subiektywnych opinii dotyczących jedzenia i obsługi na sali. Dziękuję za opinie.
Pytanie kolejne: polecacie jakiegoś wodzireja na imprezę weselną?

milo ~milo (Gość)19.05.2011 09:27

Nowa sala Arresto od 15 lipca znam menadżera ma być nalepiej w piotrkowie i mają promocje na otwarcie

cytat

martake martake26.05.2011 11:28

Polecam Altamirę - jedzenie bardzo smaczne, menu można oczywiście wybrac według własnego gustu. Obsługa też niczego sobie - wszystko sprawnie podane, czysto na stołach itd.

cytat

mały ~mały (Gość)03.01.2012 10:00

byłem na sylwestrze w arraesto-bajka pod każdym wzgledem jedzenie pyszne dekoracje przepiekne,sala cudowna,obsliga fantastyczna zespół wspaniały,cały wystrój jak w bajce-najladniejsza sala w piotrkowie i najlepsza

cytat

agata ~agata (Gość)05.01.2012 20:49

A ja uważam, że najładniejsza sala to Dworek pod dębami. Miałam tam swoje wesele - REWELACJA pod każdym względem. Sami zobaczcie:)

cytat

do zonka.inspe ~do zonka.inspe (Gość)18.04.2012 12:53

jesli chcesz porównac sale to wez pod uwage menu,profesjonalizm,klimat,kulture włascicieli bo od tego zalezy jakosc Twojego przyjecia weselnego, najlepiej jest umówić sie z włascicielem i pojechac przed cudza impreza z godzine i zobaczyc wystrój stołow, dekoracje pólmisków,bo ceny tak naprawde sa zblizone a jakosc obsługi i cała reszta pozostawiaja nie raz wiele do zyczenia,a jesli ktos twierdzi ze smaczne...kazdy ma inny gust,a moze sprubujesz innych nieoklepanych potraw,np. kaczke

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat