metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~katarzynkakkk29.12.2011 21:19

Witam wszystkich,pewnie wielu z Was ma już prawo jazdy lub dopiero zastanawia się nad wyborem odpowiedniej szkoły,która pozwoli Wam przygotować się do odpowiedniej jazdy,a także ukończenia egzaminu państwowego z wynikiem pozytywnym. Jest w naszym mieście wiele szkół,ja wybrałam szkołę przy Staszica i niestety natknełam się na karygodne zachowanie ze strony instruktora. Otóż ostrzegam pan Roman W,to wyjątkowo bezczelny czlowiek: podczas jazdy krzyczał na mnie,nie tłumaczył nic,a co najgorsze pozwalał sobie na dośćnietaktowne zachowania łapiac mnie za kolano,pytana typu jak mi sie odwdzieczysz gdy zdasz prawo jazdy?,opowiadał o swoich seksualnych uniesianiach co nie było dla mnie zbyt miłe, w swoim aucie wozi pejczyk,ktorym bije kursantki po nogach lub po rekach kiedy im cos nie wychodzi. Nie przeszkadza mu nic,a kiedy jakas mu sie sprzeciwi na dzien dobry wyzywa na nią. Nie jestem jedyna osoba,ktora to zauwazlyla. Dla wlasnego dobra i komfortu nauki jazdy nie kierujcie sie do pana Romka,mimo iz bedzie chcial pokazac wam jakie luzackie ma podejscie i jakim jest kumplem dla was. Po pierwsze niczego sie nie nauczycie a po 2 mozecie zrazic sie do jazdy. Reszta instruktorow z tej firmy bardzo mila,sympatyczna i sa to nauczyciele jazdy z powolania polecam pana Mariusza jesli ktores z was chcialoby sie zapisac. Nie jest to z mojej strony zadna obraza tylko ostrzezeniem przed tym panem.

Inez Inez31.12.2011 13:27

Skoro Ci nie pasował ten instruktor to mogłaś sobie go zmienić. Nic nie stało na przeszkodzie. Chodziłaś do tej szkoły, więc pewnie wiesz, że na wykładach było mówione o tym.
Ciekawe dlaczego tego nie zrobiłaś.

cytat

Inez Inez31.12.2011 13:29

BLEKI co do tego prawa jazdy to się absolutnie z Tobą zgadzam.

foto0.jpg
00.jpg
00000.jpg
11.jpg
foto00000.jpg

cytat

Martu$ ~Martu$ (Gość)31.12.2011 14:46

Ej dziewczyno, a nie mogłaś po prostu powiedzieć temu instruktorowi, że takie żarty Cie nie bawią i nie życzysz sobie takiego zachowania w swojej obecności, a nie wypisujesz publicznie takie rzeczy, które jak podejrzewam są bzdurą. Na pewno gdybyś z nim porozmawiała to wyjaśnilibyście sobie tą kwestie. Najpierw pomyśl, a potem rób, bo przez taki post możesz mieć naprawdę problemy, czego Ci oczywiście nie życzę.

cytat

Ewk@ ~Ewk@ (Gość)16.01.2012 10:52

Czytając bzdury jakie wypisuje katarzynkakkk zastanawia mnie tylko fakt jak bardzo Romek musiał ją zdenerwować że zdobyła sie na taką głupotę, którą narobiła więcej problemów sobie. Chcąc zakryć swoje własne kompleksy i wady wyrzyła się na człowieku ktory jako jedyny chce nas rzeczywiście nauczyć jeździć. Nie mam słów do takich osob.!

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat