metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
tommy ~tommy (Gość)09.08.2013 23:50

R E F E R E N D U M o-d-w-o-ł-a-n-e ??? Marzenie urzędasów.

cytat

vojak ~vojak (Gość)10.08.2013 00:49

Referendum się odbędzie i głowy polecą.

cytat

mala668 mala66813.08.2013 17:41

"vojak" napisał(a):

Może Twoje dwie.Areferendum niech opłaci ten co to wymyślił! My nie dokładamy ani grosza, ani swoich głosów!!!

cytat

rt ~rt (Gość)14.08.2013 01:31

Władza z prezydentem Chojniakiem mocno trzyma się koryta. Do obrony swoich interesów zatrudnili mecenasa z Łodzi. Sami oceńcie materiał w "chojniakowej telewizji". Czy Pani redaktor opłacana z miejskich pieniędzy pomawia mieszkańców inicjatorów referendum zarzucając im oszustwo czy nie ... odpowiedź sami państwo znajdziecie w materiale telewizyjnym.

cytat

Oleksy ~Oleksy (Gość)17.08.2013 17:02

Już nie nie da odwołać tego referendum. Machina ruszyła. Magistrat robi ze strachu pod siebie.

cytat

Oleksy ~Oleksy (Gość)17.08.2013 17:03

"Oleksy" napisał(a):
Już SIĘ nie da odwołać tego referendum. Machina ruszyła. Magistrat robi ze strachu pod siebie

cytat

Mama MI ~Mama MI (Gość)18.08.2013 21:53

Mam inne zdanie. Wolno mi. Referendum to bzdura w tym mieście! Plebiscyt i kampania przedwyborcza PIO na koszt podatników. Tak czuję, yak myślę, w to wierzę. Wolno mi, tak jak wolno wam w to w co wierzycie.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat