metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~jajaja13.03.2013 07:56

Nie robiłem tam zakupów, ani nie korzystałem ich usług, nie wiem nic o tej firmie. Ale nie o to chodzi.
Jakie przegięcie! Po trzech gloryfikujących komentarzach zablokowano komentowanie :) Tytuł ma dawać do zrozumienia, że artykuł ten to rodzaj poradnika, po czym opowiada o konkretnej hurtowni budowlanej i jej ofercie. Nawet reklamowane są konkretne produkty: "Modułowe blachodachówki FINERA, FLEX, VENECJA - hit na rynku". I jescze te komenty. Dwóch zadowolonych klientów i jeden były pracownik, który stwierdził, że w całym województwie nie ma lepszej hurtowni! Na litość boską! Czy oni mają nas za idiotów? Jeśli to reklama to niech to napiszą, a jeśli to nie reklama, to nazwałbym to przynajmniej oszustwem, lub dziadostwem. I jeszcze nie podpisany artykuł! Co o tym sądzicie?

jajaja jajaja13.03.2013 08:36

ciekawe czy ten temat przetrwa!

cytat

traabancik ~traabancik (Gość)13.03.2013 17:33

zrobili sobie reklame ale niby to artykul. tyle ze napisali jacy to sa solidni ale nie dopisali ilu jest niezadowolonych klijentow.

cytat

jajaja jajaja14.03.2013 16:36

dokładnie, przeszli samych siebie z tą reklamą. I jeszcze brak podpisu pod artykułem.

cytat

pracownik fizyczny ~pracownik fizyczny (Gość)15.03.2013 11:37

powinno sie teraz zrobic "reportarz" o innych hurtowniach prawda?

cytat

karolina w. ~karolina w. (Gość)18.03.2013 13:02

Czytam i staram się być obiektywna, natomiast inni czytają i nie wiedzą co czytają, prawda jajaja. Jak zauważyłeś to pod tytułem pisze że jest to artykuł sponsorowany, a skoro jest to reklama to nikt nie musi się pod nią podpisywać :), i taki "reportaż" moze zrobić sobie każda firma. Jedni mają się czy chwalić inni nie. Jeżeli chodzi o blokadę w komentarzach, to większość sponsorowanych artykułów ją ma. Ma to za zadanie nie wystawiać o sobie pochlebnych innformacji i ilość takich komentarzy które można wystawić jest różna, tu były trzy, a czy firma wystawiła je sama nego nie wiesz, być może jest taka dobra. Wiesz w czym masz problem, ja chyba wiem zżera Cię zazdość, bo mogę się założyć że jesteś konkurencją tej firmy. Nie pomyliłam się. Widać, że znasz temat o którym piszą. A odnośnie niezadowolonych klientów, każdy ich ma, ale jedni mają ich mniej a drudzy mają ich więcej, pamiętaj nie urodził się jeszcze taki co by wszystkim dogodził.Dla mnie artykuł przyzwoity, choć ta branża mnie nieinteresuje. A ty widzę, że się sam nakręcasz, sam zadajesz pytania i sam na nie odpowiadasz. Żenada :(

cytat

jajaja jajaja18.03.2013 16:22

"karolina-w." napisał(a):
Wiesz w czym masz problem, ja chyba wiem zżera Cię zazdość, bo mogę się założyć że jesteś konkurencją tej firmy. Nie pomyliłam się. Widać, że znasz temat o którym piszą. A odnośnie niezadowolonych klientów, każdy ich ma, ale jedni mają ich mniej a drudzy mają ich więcej, pamiętaj nie urodził się jeszcze taki co by wszystkim dogodził.Dla mnie artykuł przyzwoity, choć ta branża mnie nieinteresuje. A ty widzę, że się sam nakręcasz, sam zadajesz pytania i sam na nie odpowiadasz. Żenada :(


?! Boziu, kobieto! I ty piszesz, że ja sam sobie odpowiadam na pytania?! Nie, nie zżera mnie zazdrość, nie jestem żadną konkurencją, więc przegrałaś zakład. Rzeczywiście, znalazłem informację, że to artykuł sponsorowany. Małą szarą czcionką nad tytułem. TO jest żenada. Piszesz, że blokada komentarzy ma za zadanie nie wystawiać o sobie pochlebnych informacji? Karolino chyba sama nie wierzysz w to co piszesz. Nie rób z forumowiczów idiotów. A temat ten założyłem po to, by poznać zdanie innych czytelników.
Natomiast w skrócie; nie zgadzam się z tym, by takie reklamy nosiły miano artykułów. Ty piszesz, że to przyzwoity artykuł. Ja uważam, że to oszukiwanie czytelnika.
Tylko i aż, wyłącznie to.

cytat

Karolina W. ~Karolina W. (Gość)19.03.2013 09:43

Dlaczego uważasz że oszukuje?! Co wg Ciebie w tym artykule jest kłamstwem a co prawdą?! Na forach, każdy potrafi wystawić opinie czy jest ona dobra czy też zła. Nieliczni potrafią wystawić opinię złą i się pod nią podpisać. Wiesz nie robię z forumowiczów idiotów, każdy ma swój rozum. Jak możesz zarzucać komuś oszukiwanie czytelników, jak nie znasz branży, nie znasz firmy i czytając artykuł nie dostrzegłeś że artukuł jest sponsorowany. Widać że jesteś nieszczęśliwą osobą, radość sprawia ci czyjeś nieszczęście, a jak komuś dzieje się lepiej starasz się go zniszczyć. Sam przyznałeś się że nie znasz firmy, nie znasz branzy, to gdzie twój obiektywizm?! Jak możesz komuś zarzucić oszustwo. Jeżeli twierdzisz, że firma wprowadza błąd reklamując poszczególne materiały, a ich jakość jest nieprawdziwa. To powiem Ci, że jestem kobietą i cieszę się z tego. Z ciekawości poczytałam wczoraj trochę branżowych przewodników, poszperałam na forach i o zdziwko materiały które zachwalają to prawda:)Radzę Ci żebyś poczytał, sprawdził prawdziwość informacji zawartych w artykule i wtedy się popisywał.

cytat

jajaja jajaja19.03.2013 12:26

Myślałem, że bardziej jasno wyrazić się nie da. Spróbuję jeszcze raz. Uważam za oszustwo nazywanie reklamy artykułem! Obok artykułu o zadłużeniu miasta, o Karolinie, która czeka na przeszczep, czy o spierającej się radzie miasta, znajdujemy reklamę firmy czy hurtowni budowlanej łącznie z jej ofertą! Nie chodzi o kompetencje czy prawdziwość oferty tej firmy!
Czekaj, może tak: Nie twierdzę, że firma jest kiepska! , twierdzę, że portal traktuje nie fair, swoich czytelników.

cytat

Karolina W. ~Karolina W. (Gość)19.03.2013 15:05

To mamy jasność, ale nie wiem czy to gdzie ukazał się artykuł sponsorowany ma większe znaczenie. Zobacz (z całym szcunkiem dla Ciebie), że większość i tak ukazujących się reportarzy, artykułów i wszelkiego rodzaju opisówek, jest w jakiś sposób naciągana. Tą samą sytuację z udziałem Kowalskiego, różne media przedstawią w różny sposób, jedne okrzykną- go bohaterem, drugie- złodziejem. To my jako czytelnicy musimy weryfikować co nas interesuje i przede wszystkim co chcemy czytać. Reklamy zawsze będą nas otaczać z tego żyje gazeta, telewizja i internet. I tak, aby ukazał się artykuł o Karolince czekającej na przeszczep, musi również znaleźć się artykuł o przykładowej hurtowni, bo ona utrzymuje stronę. Wszystko jasne. Także pozdrawiam i życzę satysfakcjonujących lektur:)

cytat

ares1 ares119.03.2013 15:47

"jajaja" napisał(a):
twierdzę, że portal traktuje nie fair, swoich czytelników.


Dokładnie tak jest!!!!!!!!!!!!

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat