metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Beata 7424.04.2015 15:02

Witam ! Mam pytanie odnośnie kablówki, od niedawna mieszkam w Piotrkowie Trybunalskim na osiedlu Wyzwolenia, z tego co się zorientowałam są na osiedlu dostępne dwóch operatorów UPC i Toya. Na razie przejrzałam oferty UPC i myślę o takim wyborze: „Telewizja-Pakiet Max z nagrywarką, Internet-Fiber Power 120 Mb/s, Pakiet Bezpieczeństwa UPC (1 komputer), UPC Wi-Free- 126.98 zł”. Czy taniej lub w tej cenie znajdę coś lepszego w Toya ? Dodam że interesuje mnie internet co najmniej 120 Mb/s i z kanałów telewizyjnych oprócz podstawowych TVP1, TVP2, Polsat, TVN inne dostarczające rozrywki np.: Comedy Central, Comedy Central Family, TVN 7, Polsat 2, ATM Rozrywka, Kino Polska, Polonia, TV Puls, TV Puls 2. Nie zależy mi na jakiś pakietach bezpieczeństwa, nagrywarce, telefonie itp. , interesuje mnie tylko to co pisałam w miarę szybki internet z opcją Wi-Fi (komputer stacjonarny i laptop), telewizja (1 odbiornik). Proszę o pomoc i opnie o operatorach jak się spisują w Piotrkowie Trybunalskim jak często coś nawala jak szybko usuwają usterki, bo w Łodzi u siostry jest Toya i sobie chwali.

xx ~xx (Gość)16.09.2016 10:48

Ja zmieniłem bank i poszedłem do UPC, żeby wydać nowe polecenie zapłaty na nowe konto. Czekałem dwa miesiące jak to w centrali zmienili a to tylko było zamienić jedne 26 cyfrowy numer na drugi. Masakra. Za to czekanie dali mi możliwość obejrzenia 3 filmów za darmo. A jak przyszedł rachunek to je doliczyli. Musiałem znowu dzwonić i wyjaśniać.

cytat

dziku99 ~dziku99 (Gość)18.05.2017 13:34

Ktoś korzysta może z ADD-NET? mają teraz promocje swiatlowodu na Wierzejach ale na forum ciezko cos znalezc

cytat

Znafffca ~Znafffca (Gość)18.05.2017 14:15

Ja korzystam. Komunikacja z tą firmą to lekka tragedia - musiałem sam się o FV prosić itp. Internet działa jednak bez zarzutu choć o gwarantowaną prędkość zazwyczaj ciężko, zawsze te kilka MB brakuje. Z racji tej promocji co teraz jest to nie ma się co zastanawiać. 6 m-cy za free to super sprawa.

cytat

mariagas mariagas11.11.2020 12:24

Toya

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat